Úvod Šport Basketbal: Čajky čaká štvrťfinále EWBL. Rostov privítajú v Piešťanoch v sobotu

Basketbal: Čajky čaká štvrťfinále EWBL. Rostov privítajú v Piešťanoch v sobotu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sezóne basketbalistiek Piešťanských Čajok už pomaličky ide do tuhého. Počas tohto týždňa odohrajú basketbalistky z kúpeľného mesta oba štvrťfinálové zápasy play-off Európskej basketbalovej ligy žien EWBL proti ruskému BC Rostov na Done Wonderland Dubbing. Čajky sa najskôr predstavia v ruskom veľkomeste v stredu 26. februára a odveta v piešťanskej Diplomat aréne sa odohrá hneď v sobotu 29. februára (17:00) Hangul word processor.

Štvrťfinále play-off EWBL sa hrá systémom doma-vonku, kde o postupujúcom rozhoduje celkové skóre dvojzápasu volume booster. Final Four EWBL sa uskutoční v českom Brne 21. – 22. marca, kam sa už kvalifikovali Žabiny Brno, bieloruský Tsmoki Minsk a ruský Dynamo Novosibirsk 세카이노 오와리 다운로드. Štvrtý účastník vzíde práve z dvojice Piešťanské Čajky a BC Rostov na Done.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Rostov je účastníkom druhej najvyššej ruskej súťaže, kde v aktuálnom ročníku dominuje a patrí mu prvá priečka tout from the stars. Rostov hrá v EWBL druhý rok po sebe, v minulom ročníku sa vo svojej premiérovej sezóne dokonca dokázal prebojovať do Final Four, ktoré organizoval na domácej palubovke 기생수 다운로드. V ňom obsadil tretiu priečku, keď v boji o bronz zdolal Žabiny Brno 74:65.

„Už v skupinovej fáze sme sa stretli s dvomi ruskými tímami a Rostov hrá podobným štýlom, takže to pre nás nebude úplná neznáma 오페라 스트리밍 다운로드. Ide o minuloročný bronzový tím EWBL a v druhej najvyššej ruskej súťaži si v aktuálnej sezóne počínajú suverénne. Rostov má svoju kvalitu, no je to hrateľný súper, takže našim cieľom je vybojovať postup medzi najlepšie štyri tímy EWBL,“ povedal pred štvrťfinálovým dvojzápasom tréner Čajok Richard Kucsa 윈도우7 폰트 다운로드.

Čajky okrem štvrťfinálového dvojzápasu čaká aj náročné cestovanie. Už v pondelok cestujú do Prahy, odkiaľ v utorok ráno odletia do Rostova s medzipristátím v Moskve Warlock Hack Download. Rovnaká cesta ich čaká po zápase, odkiaľ sa vrátia až vo štvrtok večer, takže na prípravu na odvetu budú mať len jeden deň. „Takto to vyzerá vo veľkom basketbale 삼성브라우저 이미지 다운로드. Cestovanie je spojené s účinkovaním v medzinárodných súťažiach. Nie sme jediní, ktorí niečo podobné absolvujú, takže sa s tým musíme vysporiadať,“ povedal pred cestou športový manažér Tomáš Horký.

Program štvrťfinálových zápasov play-off EWBL:

26.02.2020 19:00 BC Rostov na Done – Piešťanské Čajky

29.02.2020 17:00 Piešťanské Čajky – BC Rostov na Done

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA