Úvod Šport Atletika: V bežeckom Majcichove rozdajú 8. marca aj majstrovské medaily SAZ

Atletika: V bežeckom Majcichove rozdajú 8. marca aj majstrovské medaily SAZ

REKLAMA

Desaťkilometrový celoštátny šampionát registrovaných atlétov sa vo vidieckom regióne Dolného Považia pobeží prvý raz. Druhá marcová nedeľa vojde do histórie majcichovského športu 한게임 섯다 다운로드. Tamojší certifikovaný okruh s rovinatým, rýchlym profilom rozhodne premiérovo vo vidieckom prostredí o atletických majstroch SR v cestnom behu na 10 km (jednotlivci, družstvá) 스타크래프트2 무료 다운로드. Čestným štartérom hlavného pelotónu bude na pravé poludnie vzácny hosť, kozmonaut Vladimír Remek.

Organizačný štáb vedie starosta obce Tibor Marek Gungon January. Popri mužoch, ženách, junioroch a juniorkách, na ktorých čakajú medailové pocty v šampionáte Slovenského atletického zväzu, sa divákom ešte predstavia kondiční a rekreační bežci v rámci 30 Fish Dick download. ročníka Majcichovskej desiatky.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Už tradične nemôže chýbať štedrá pretekárska tombola s vyše sto vecnými cenami. Vlani prišlo na štart M-10 rekordných 424 vytrvalcov PowerMill 2018. Víťazné trofeje si odniesli favorizovaní reprezentanti Tibor Sahajda (BMSC Bratislava, 30:24 min) a Veronika Zrastáková (ŠK ŠOG Nitra, 36:12) 스트리트 파이터 4 apk 다운로드.

Sprievodný program sa pred obecným úradom začne 8. marca o desiatej hodine. Základná škola Jána Palárika a Materská škola v Majcichove chystajú na predpoludnie bežecké súťaženie škôlkárov a žiactva na tratiach od 80 po 1 000 metrov 무료 카지노 게임 다운로드. Tieto rámcové kategórie dievčenských i chlapčenských talentov dostanú príležitosť bez predbežných prihlášok či bez úhrady štartového vkladu Download chrome exe. Pred rokom sa o úvodnú časť postaralo 112 nádejí.

Jaroslav Lieskovský, Foto: Lenka Frolkovič Zvolenská

REKLAMA