Connect with us

Samospráva

Riaditeľa Rezortu Piešťany nevybrali, znižujú nároky na prax

Published

on

Reklama

Meno šéfa oblastnej organizácie cestovného ruchu malo byť známe tento mesiac. Namiesto toho radnica opäť vypísala výberové konanie na obsadenie tejto pozície. Väčšina požiadaviek zostala zachovaná.

[singlepic id=26790 w=320 h=240 float=right]Rezort Piešťany založili koncom februára, riaditeľa hľadajú už od polovice marca. Po dvoch výberových konaniach oznámili, že bude nasledovať ďalšie.

Reklama

Medzi požiadavkami na budúceho šéfa Rezortu Piešťany zostali vysokoškolské vzdelanie, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kreativita, znalosť marketingových nástrojov a anglického jazyka. Zakladajúci členovia oblastnej organizácie najprv požadovali 10-ročnú prax v oblasti cestovného ruchu a na manažérskej pozícii. Neskôr túto podmienku znížili na polovicu a po novom sú to iba tri roky. Záujemcovia o túto prácu majú poslať aj rukou písaný životopis, motivačný list, prehľad praxe a predovšetkým vlastnú koncepciu činnosti oblastnej organizácie cestovného ruchu, ktorá bude v súlade so schváleným plánom činnosti a rozpočtom na tento rok.

Funkcia riaditeľa je na plný úväzok, so skúšobnou dobou šesť mesiacov a nástupom v júli. Príspevky treba posielať do 15. júna na adresu radnice.

Reklama

Text: M. Palkovič

REKLAMA

Populárne články