Connect with us

Samospráva

Poslanci prvého volebného obvodu plánujú stretnutie s občanmi starých Piešťan

Published

on

Reklama

Cieľom stretnutia je zlepšiť komunikáciu medzi ľuďmi a ich volenými zástupcami. Na svoje problémy môžu obyvatelia prvého volebného obvodu upozorniť poslancov na stretnutí, ktoré sa uskutoční tento piatok 23. novembra o 17.00 h v jedálni Služieb mesta Piešťany na Valovej ulici.

[singlepic id=37402 w=320 h=240 float=right] „Nachádzame sa v polovici obdobia, kedy ste nám vy občania, vyjadrili podporu, aby sme nasledujúce štyri roky zastupovali vaše záujmy v mestskom zastupiteľstve,” povedal organizátor stretnutia Jozef Malík a všetkých na stretnutie srdečne pozval: „Zaujímajú nás vaše podnety, preto nám príďte povedať, čo vás teší alebo trápi.”

Reklama

V prvom volebnom obvode zvíťazil v komunálnych voľbách v novembri 2010 Miloš Tamajka (SMER-SD, 950 hlasov), druhá bola Eva Wernerová (nezávislá kandidátka – 854 hlasov), tretí Ján Ranostaj (SMER-SD, 829 hlasov), štvrtá Helena Kiššová (nezávislá kandidátka – 644 hlasov), piaty Jozef Malík (nezávislý kandidát, 640 hlasov) a posledný šiesty Pavol Tapušík (SDKÚ-DS, KDH, Most-Híd – 639 hlasov).

-inf-

Reklama

Populárne články