Connect with us

Samospráva

Fontána má nový web, jeho nedostatky ešte odstraňujú

Published

on

Reklama

Web kultúrno-spoločenského centra Fontána www.fontana-piestany.sk je podľa riaditeľky Mestského kultúrneho strediska Marty Jurčovej ešte stále vo výstavbe. Tento týždeň sa stretne so zástupcom firmy, ktorá web vynovila, aby prišlo k náprave nedostatkov.

[singlepic id=24078 w=320 h=240 float=right]S digitalizáciou Fontány prišlo koncom decembra aj k redizajnu jej webu. Kultúrno-spoločenské centrum prostredníctvom neho informuje verejnosť napríklad o programe kina, plánovaných výstavách a možnostiach prenájmu priestorov centra. Web je prehľadnejší a pribudla na ňom online kamera z galérie. Zverejnený je však program kina iba na prvý januárový týždeň a titulná slideshow nie je od konca decembra aktualizovaná.

Reklama

„Na porade sme hovorili o všetkých nedostatkoch stránky z pohľadu užívateľov aj našich zamestnancov, ktorí ju napĺňajú. Budeme žiadať nápravu,“ povedala Marta Jurčová. Chyby nechcela konkretizovať, skôr ako o nich bude hovoriť so zástupcom firmy Wai, ktorá redizajn robila. Podľa zverejnenej faktúry MsKS za to zaplatilo 2748 eur s DPH.

Informáciu, že web ešte čaká odstránenie nedostatkov potvrdil aj Dušan Daniška z firmy Wai. „Finálny termín dokončenia redizajnu webstránky www.fontana-piestany.sk ešte nie je presne stanovený. Dňa 21. decembra 2011, pri príležitosti spustenia 3D kina, bola spustená funknčná verzia obsahujúca všetky dôležité funkcionality pôvodného webu.“

Reklama

Text: Martin Palkovič Foto: fontana-piestany.sk

Populárne články