Connect with us

Reklama

„Vlastné primerané bývanie je vždy najlepším rozhodnutím“

Published

on

Reklama

Tak by asi povedal každý, kto zvažoval, či ostať doma alebo riešiť svoju situáciu podnájmom, prípadne, kto sa trápi s príliš veľkým bytom či domom sám.

Ak patríte do týchto kategórií, prípadne ešte stále hľadáte vlastný byt – skúste  obhliadku svetlých, kvalitne zrekonštruovaných a doslova novotou dýchajúcich bytov v lokalite Starých Piešťan. A možno vás inšpiruje aj náš vzorový byt.

Reklama

ROB_1472

Ponúkame na predaj jedno a dvojizbové byty, ktoré dovolia odštartovať samostatne do života alebo vyriešiť Vašu bytovú situáciu k Vašej spokojnosti. Každý byt je samostatná energetická jednotka a súčasť zatepleného bytového domu, ktorý je celý oblečený do vkusnej novej fasády. Uzavretý areál má aj parkovaciu plochu – ale je tam miesto na odloženie bicykla, či príjemné posedenie na lavičke.

Reklama

ROB_1499

Byty sú v peknej lokalite – blízko prírode či mestu – je len na Vás, či preferujete príjemné prechádzky po hrádzi alebo si radi vychutnáte atmosféru centra mesta.

Raz vidieť je vždy lepšie ako stokrát počuť – táto pravda platí aj vtedy, keď sa človek rozhoduje kde a ako bývať. Pozrieť si našu stránku www.projecthousing.sk alebo si dohodnúť termín obhliadky na tel. čísle 0908/766 594 nezaberie veľa času a možno sa stane povestným „prvým krokom“ na ceste za vlastným bývaním..

(PR)

Populárne články