Úvod Novinky Vianočné trhy spestrí Piešťanský rýnek aj množstvo dobrej hudby

Vianočné trhy spestrí Piešťanský rýnek aj množstvo dobrej hudby

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zapáleniu prvej sviečky na adventom venci budú predchádzať dva dni plné zábavy. V strede nasledujúceho týždňa príde za deťmi na Námestie slobody Mikuláš 아이클라우드 드라이브 다운로드.

Vianočné trhy do centra opäť lákajú množstvo ľudí a aj na prvý decembrový víkend pre nich organizátori pripravili množstvo dobrej hudby Download alarm bells. Koncerty na námestí sú pre všetkých a zadarmo.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Bohatú hudobnú nádielku odštartuje v piatok 1. decembra kapela Coverage, ktorá má v Piešťanoch a okolí množstvo fanúšikov Fantastic 4 download. V podaní talentovaných hudobníkov zaznejú cover verzie známych hitov rôznych skupín a podobné to bude aj v sobotu, keď sa na Vianočných trhoch predstaví ďalšia obľúbená piešťanská formácia Happy Boys 패트와매트 다운로드. Tú vedie charizmatický muzikant Noel McCarthy, v ktorého repertoári nechýbajú ani tradičné írske piesne.

A z Írska pochádzajú aj hity skupiny U2, ktoré roztancujú Námestie slobody hneď potom 천재교육 교과서 pdf 다운로드. Hlavným sobotným koncertom totiž bude vystúpenie formácie U2 revival.

Prvú sviečku na adventnom venci zapália zástupcovia mesta a cirkví v nedeľu 3 c Cleaner download. decembra o 16.00 h. V tento deň obohatí pestrú ponuku Vianočných trhov obľúbený Piešťanský rýnek, na ktorom výrobcovia z regiónu každý rok ponúkajú svoje domáce produkty 엑소 템포 다운로드.

O popoludňajší program sa so svojim divadelným predstavením postarajú Exallievi dona Bosca a folklórne skupiny Prameň a Povoja.

Už v stredu 6 서전 시뮬레이터 다운로드. decembra od 17.00 h sa deti môžu tešiť na stretnutie s Mikulášom, Anjelom a Čertom, ktorí pre ne pripravili bohatú nádielku zábavy i sladkých darčekov Download The Cemetery of Horrors.
Podrobný program Vianočných trhov nájdete tu.

TS Ilustr. foto: -th-

REKLAMA