Connect with us

Novinky

V Piešťanoch príde k masívnemu ochladeniu

Published

on

Reklama

Znie to neuveriteľne, ale práve Piešťany sa stali najchladnejším miestom v Trnavskom kraji. A to vďaka kryokomore na Linei, kde zažijete „interesantných“ mínus 110 stupňov pod nulou. Že neviete čo je kryokomora?


Nemusíte sa báť. V pohode do nej vojdete ako napríklad do sauny. Zažijete celkové ochladenie tela. Jednoducho vysvetlené, vplyvom chladu dôjde ku krátkodobému zmršteniu buniek a následne ich roztiahnutiu. Okrem viacerých zdravotných a terapeutických účinkov, o ktorých sa dozviete priamo v regeneračnom centre LINEA, získate jedinečný zážitok a okamžitý efekt v podobe vyplavenia endorfínu, dopamínu a iných hormónov šťastia v tele.

Reklama

Psychický & osviežujúci efekt – nielen teplotný, ale hlavne duševný dosiahnete v priebehu pár minút. Návšteva kryokomory Vám zoberie celkom 20 minút, ale vyjdete z nej doslova ako „nový“ človek. Zbavený nánosu denného stresu, obáv a únavy. A môžete sa ísť potom naplno venovať rodinke, športu, záľubám a pre „workoholikov“ aj práci…

Myslíte si, že k nám nikto nechodí…? Príďte sa sami presvedčiť. Z tých známejších u nás boli, či nás pravidelne navštevujú: olympijský víťaz Jožko Pribilinec, paraolympijský víťaz Jožko Metelka, „skoro“ mladí futbalisti a súčasní tréneri: Palino Sedlák, Vladko Hornáček, nesmieme zabudnúť ani na „nastávajúcu“ a mladú generáciu športovcov, ktorí využívajú kryokomoru kvôli výnimočných regeneračným účinkom po záťaži – napríklad zápasník MMA Daniel Hromek. Zatiaľ nie našu, ale pravidelne využíva kryokomoru k regenerácii aj Peter Sagan.

Reklama

Takže poďte do toho s nami. Stačí sa len objednať – telefonicky alebo mailom na dole uvedených kontaktoch.

Teraz akcia: každý nový zákazník, ktorý ešte nevyskúšal našu kryokomoru získa prvý vstup zadarmo. A to sa oplatí ? – nič neriskujete. Táto ponuka trvá do konca augusta. Tak neváhajte, zažite niečo, čo ste doteraz ešte nevyskúšali.

#linea / 0948 602 702 / recepcia@centrumlinea.sk / centrumlinea.sk

PR

Populárne články