Connect with us

Novinky

Bazén na LINEI s posledným apartmánom

Chcete zažívať príjemné leto v pokojnej lokalite na Lodenici…? V krásnej záhrade, s voľným prístupom k dvom bazénom ? Nech sa páči, príďte si pozrieť posledný a už na kľúč zariadený apartmán na Linei. Príjemné bývanie, ideálny priestor na relax Vám poskytne na kľúč dokončený apartmán rezidenčného projektu Apartmány Linea.

Published

on

Reklama

K apartmánu prislúcha aj vlastná terasa. Z nej sa dostanete k obom bazénom na Linei. Po dokonale upravenej tráve. Staňte sa spolumajiteľmi krásneho areálu na Linei s veľkosťou takmer 7 000 m². Užívajte si príjemné chvíle v tejto oáze pokoja a exkluzivity.

V novom apartmáne nájdete všetko, čo potrebujete k pohodlnému životu. Je zariadený na kľúč a kompletne: kuchynka s elektrospotrebičmi, nábytok, sedačka, priestor na spánok, odkladacie priestory, samozrejme dizajnová kúpeľňa. Prekvapí Vás účelové riešenie. Príďte sa inšpirovať. Možno tento apartmán čaká práve na Vás. A nezabudnite, bazénová sezóna na Linei začína už na jar. Linea, to je jedinečný exkluzívny projekt v Piešťanoch. Máte poslednú šancu tu získať „adresu“ / domov / priestor na oddych a relax.

Reklama

Ak máte záujem o obhliadku, volajte na: 0918 284 880. Je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť…

Reklama

Reklamný článok

Populárne články