Úvod Reklama Ukážková hodina TRX aj latino workshop vo Fintess SiTy

Ukážková hodina TRX aj latino workshop vo Fintess SiTy

Najväčšie fitnes centrum v meste pripravilo na október niekoľko zaujímavých podujatí. Začínajú už 3 java 1 7 jdk 다운로드. 10. o 18.00 h ukážkovou hodinou cvičenia pomocou systému TRX, ktorá bude zdarma.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

TRX alebo Total-Body Resistance Exercise je moderná cvičebná filozofia existujúca v rôznych obmenách už stovky rokov Xenonia 3. Do dokonalosti ju však domysleli členovia elitných námorných jednotiek, ktorí si museli udržiavať kondíciu na obmedzenom priestore. Fintess SiTy je jediným miestom v Piešťanoch, kde si tento nenáročný, ale efektívny súbor cvikov môžete vyskúšať zdarma 무한도전 473회 다운로드. Prvá ukážková hodina začína 10. októbra o 18.00 h, druhá bude v rovnakom čase o týždeň neskôč, teda 7. októbra.

Na 4 젠 메이트 다운로드. a 11. októbra vo Fitness SiTy pripravili ukážkové hodiny funkčného kruhového tréningu, pri ktorých sa v krátkych intervaloch striedajú na jednotlivých stanovištiach alebo cvičia prostredníctvom závesného systém TRX website. Funkčný tréning zahŕňa gymnastiku, cvičenie s vlastnou váhou aj s rôznym náradím a tréner sa snaží vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré klientovi pomôžu vykonávať bežné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu 1987 free download. Začiatok ukážkových hodín funkčného tréningu je o 19.00 h.

Ďalšie podujatie, ktoré sa vo Fitness SiTy uskutoční je naplánované na 13 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. októbra. Keďže v najväčšom fitnes centre v Piešťanoch je dostatok priestoru aj na tancovanie, uskutoční sa tam špeciálny latino workshop. Počas neho tanečníčka zo skupiny Fredyho Aysiho naučí účastníčky prvky latino dance aj joga dance 멜론 차트 top 100 다운로드.

www.fitness-sity.sk

Text a foto: PR

REKLAMA