Connect with us

Reklama

Ukážková hodina TRX aj latino workshop vo Fintess SiTy

Published

on

Reklama
Reklama

Najväčšie fitnes centrum v meste pripravilo na október niekoľko zaujímavých podujatí. Začínajú už 3. 10. o 18.00 h ukážkovou hodinou cvičenia pomocou systému TRX, ktorá bude zdarma.

[singlepic id=35751 w=520 h=340 float=center]

TRX alebo Total-Body Resistance Exercise je moderná cvičebná filozofia existujúca v rôznych obmenách už stovky rokov. Do dokonalosti ju však domysleli členovia elitných námorných jednotiek, ktorí si museli udržiavať kondíciu na obmedzenom priestore. Fintess SiTy je jediným miestom v Piešťanoch, kde si tento nenáročný, ale efektívny súbor cvikov môžete vyskúšať zdarma. Prvá ukážková hodina začína 10. októbra o 18.00 h, druhá bude v rovnakom čase o týždeň neskôč, teda 7. októbra.

Na 4. a 11. októbra vo Fitness SiTy pripravili ukážkové hodiny funkčného kruhového tréningu, pri ktorých sa v krátkych intervaloch striedajú na jednotlivých stanovištiach alebo cvičia prostredníctvom závesného systém TRX. Funkčný tréning zahŕňa gymnastiku, cvičenie s vlastnou váhou aj s rôznym náradím a tréner sa snaží vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré klientovi pomôžu vykonávať bežné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu. Začiatok ukážkových hodín funkčného tréningu je o 19.00 h.

Reklama

Ďalšie podujatie, ktoré sa vo Fitness SiTy uskutoční je naplánované na 13. októbra. Keďže v najväčšom fitnes centre v Piešťanoch je dostatok priestoru aj na tancovanie, uskutoční sa tam špeciálny latino workshop. Počas neho tanečníčka zo skupiny Fredyho Aysiho naučí účastníčky prvky latino dance aj joga dance.

www.fitness-sity.sk

Text a foto: PR

Populárne články