Úvod Reklama Otestujte svoju angličtinu a vyhrajte jazykový kurz

Otestujte svoju angličtinu a vyhrajte jazykový kurz

Chcete sa začať učiť angličtinu, alebo sa v nej zdokonaliť? Ak nájdete v nasledujúcom komixe správne aspoň tri chyby (je ich tam viac :-) ), pošlete nám ich na náš email, budete zaradení do žrebovania o 3-mesačný kurz anglického jazyka v hodnote 100 eur v súkromnej jazykovej škole CM Languages 플로 음악 다운로드.

Pre zaradenie do žrebovania treba poslať na email sutaz@pnky.sk zoznam chýb v nasledujúcom komixe Windows 10 Minesweeper. Ak budú aspoň tri správne určené, budete zaradení do žrebovania o jazykový kurz. V emaili uveďte svoje meno, adresu a kontaktné telefónne číslo bts Idol download. Odpovede posielajte do piatku 12. októbra 2012. (Pre lepšiu čitateľnosť si obrázok zväčšíte kliknutím.)

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

O CM Languages

Jazyková škola CM Languages známa aj vďaka svojim mimoškolským aktivitám otvára už svoj 11 시저3 다운로드. rok. CM Languages sústredila aktuálne všetky svoje aktivity pod jednu strechu na Winterovej ulici, pri evanjelickom kostole. Momentálne má škola 8 učební s rozlohou 200 m2 a je najväčšou v Piešťanoch a okolí White Witch Exhibition.
Priestory na Winterovej 4B, ktoré škola využíva, boli počas leta rozšírené o jazykové centrum pre deti. Vyučovanie detí prebieha hravou formou Last Jury Book. Nechýbajú pesničky, básničky ani rozprávky. Zatiaľčo sa učia deti, môžu sa vzdelávať i ich rodičia. Ukážková hodina detskej výučby sa uskutoční 11.10 어도비 플래시 cs4 다운로드. o 18:00 h v Kursalone.


Študenti majú k dispozícii najmodernejšie technológie vrátane interaktívnej tabule, ktorá umožňuje využívanie moderných metód výučby cudzích jazykov Should download. Venuje sa im šesť rodených anglicky hovoriacich lektorov, Španiel aj Ruska a tri desiatky slovenských učiteľov. CM Languages ponúka revolučnú Direct Method for English (DME), pri ktorej lektor zachováva na hodine prirodzené tempo konverzácie 토이스토리1 한글자막 다운로드. Cieľom je odstrániť návyk rozmýšľania a prekladania si viet a gramatických javov z rodného jazyka do angličtiny. 
CM Languages zabezpečuje aj výučbu vo firmách numerical point. Momentálne škola spolupracuje s viac ako štyridsiatimi firmami v Piešťanoch a okolí, ale aj v Novom Meste nad Váhom, Trnave, Hlohovci a v Bratislave.
V nadchádzajúcom školskom roku CML opäť pripravuje tradičné aktivity ako hľadanie veľkonočných vajíčok, futbalový turnaj a obľúbené vedomostné súťaže Quiz Night.

Autor: pr

REKLAMA