Úvod Reklama Funkčný tréning – namiesto jednotlivých svalov posilňuje celé telo

Funkčný tréning – namiesto jednotlivých svalov posilňuje celé telo

Vznikol s účelom udržať v perfektnej kondícii členov elitných námorných jednotiek na obmedzenom priestore a konečne sa dostal aj do Piešťan 권왕전생 다운로드. Efektivitu funkčného tréningu aj pomocou závesného systému TRX (Total-Body Resistance Exercise) môžete vyskúšať v najväčšom fitnes centre v meste utorrent Hangul edition.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Odborníci hovoria, že jeho obrovskou výhodou je bezpečnosť Super Bunnyman. Každý si môže upravovať záťaž nastavením polohy vlastného tela, a tak vyhovieť úrovni svojej aktuálnej kondície. Vo Fitness SiTy preto vedľa seba môžu cvičiť laici s profesionálnymi športovcami Helix Jump.

„Izolované cviky dajú svalom silu, ale iba statickú. Funkčný tréning je o dynamike a pružnosti. Ak by ste vedľa seba postavili človeka, ktorý 20 rokov pracuje na objeme svojich svalov a človeka, ktorý cvičí funkčný tréning, ten prvý by pri 50 metrovom behu nemal šancu,“ hovorí Radka Dorošová, lektorka funkčného tréningu More than 2 gigsed.

Podľa Zuzana Zigovej z Fitness SiTy existuje v súčasnosti trend opúšťania klasických strojových silových cvičení a vracia sa niečo ako zjednodušene povedané socialistický telocvik Camera raw 9.1.1. „Je to samozrejme oveľa prepracovanejšie. Hlavným cieľom je odstrániť nerovnováhu vznikajúcu precvičovaním iba niektorých svalov.“

Funkčný tréning preto zahŕňa gymnastiku, cvičenie s vlastnou váhou aj s rôznym náradím a tréner sa snaží vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré klientovi pomôžu vykonávať bežné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu liveleak video. Pohyby, ktoré pri ňom človek vykonáva možno nazvať každodennými. V žiadnom prípade nejde o krkolomné choreografie. „Každý, kto ho tu u nás vo Fitness SiTy vyskúšal, hovoril o relaxe namiesto driny, ktorú pozná z bežných posilňovní,“ dodáva Peter Tibenský, odborník na TRX cvičenie microsoft office word 2007.

Vo Fitness SiTy si môžete dohodnúť osobného trénera a jeho individuálnu starostlivosť 스타트 메뉴 8 다운로드. Funkčný tréning prebieha aj prostredníctvom skupinových cvičení. Malé skupiny cvičencov využívajú kruhový tréning, pri ktorom sa v krátkych intervaloch striedajú na jednotlivých stanovištiach alebo cvičia prostredníctvom závesného systém TRX pod dozorom trénera, ktorý dohliada na správnosť a efektivitu cvikov 폴라익스프레스 다운로드.

V priestore vyhradenom pre funkčný tréning sú umiestnené na mieru vyrobené oceľové konštrukcie určené na rúčkovanie a najmodernejšie funkčné pomôcky, ako sú napr. kettlebells, lodné laná, expnadery, bosu lopty a medicinbaly, ale aj už spomínané TRX, reakčný rebrík, výbehový expander, reaktor a therabandy.

Aby čo najviac priblížili toto cvičenie bežným ľuďom, rozhodli sa vo Fitness SiTy pripraviť ukážkové hodiny skupinového cvičenia – kruhového funkčného tréningu a TRX, ktoré budú prebiehať v stredu 3. 10. a 10. 10. o 18.00 h a vo štvrtok 4. 10. a 11. 10. o 19.00 h pod vedením skúsených inštruktorov. Vstup bude zdarma.

www.facebook.com/FitnessSiTy

Text a foto: PR

REKLAMA