Úvod Novinky Športové dni Piešťany 2016

Športové dni Piešťany 2016

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Posledný júlový víkend organizuje Factoryevents už 2. ročník projektu Športové dni Piešťany. Podujatie sa uskutoční na brehu jazera Sĺňava v areáli Lodenica, ktorá je symbolom športu a oddychu pre Piešťany ebsi 동영상 다운로드.

plagatA2_castrum_blundix2016Zámerom projektu, ktorý si pod svoje krídla zobrala spoločnosť MAGNA ENERGIA a.s 초청장 서식 다운로드. ako generálny partner, je prezentácia množstva štandardných aj rozvíjajúcich sa športových aktivít v Piešťanoch a najmä nábor nových členov do jednotlivých tímov 종말의 세라프 자막 다운로드. Športové kluby, ako basketbal, rugby, futbal, beachvoleyball, vodné športy Lodenice ukážu, čo je možné sa pri danom športe naučiť, ako prebiehajú tréningy, ale aj napínavé zápasy posilňujúce tímového ducha 가십걸 시즌1 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Objaviť svoj talent a nadchnutie sa pre alternatívne formy posilňovania svojho tela dokáže divákom napr. poledance, zumba, joga, crossfit, streetworkout alebo Thajský box 괌 지도 다운로드. Piešťanci sú známi svojou obľubou v behu, preto im ponúkajú Športové dni opäť zúčastniť sa 2. ročníku 10 km behu pod záštitou bežeckej skupiny WerunPN 신나는 힙합 다운로드. Pre návštevníkov si organizátori prichystali tiež exhibíciu na Octago ihrisku, turnaj v streetballe, jumpingový maratón alebo Baseball home run Derby for you.

streetball-PN-finalK zdravému životnému štýlu života patrí aj správna životospráva, každý návštevník bude mať možnosť využiť  zadarmo meranie telesného tuku,individuálne konzultácie a poradenstvov oblasti výživy alebo zdravia, od spoločnosti Kompava,  Herbalife a iné vst 다운로드.

Celý víkend bude sprevádzaný celodenným programom pre deti, ktorý bude zameraný na vyzdvihnutie športového ducha, zábavné atrakcie a súťaže 50가지 그림자. Záverom programu bude vypúšťanie balónov so súťažou o najdlhší dolet. Pre dospelých je pripravený večerný hudobno-tanečný program.

Športová akcia má aj ten najhlbší význam – POMOC windows 10 소프트웨어 다운로드. V spolupráci s nadáciou Adeli organizujeme zbierku formou dobrovoľných príspevkov za tréningy, do ktorých sa účastníci zapoja počas víkendu.

Tak príďte si zacvičiť, pozrieť sa na šikovných športovcov, načerpať nové športové nápady a navyše športom pomôcť v príjemnom prostredí s chutným jedlom v sprievode dobrej hudby. Viac aktuálnych informácií nájdete aj na FB Športové dni Piešťany. Zaregistrovať na streetball sa môžete na maja@factoryevents.sk a bežci na werunpiestany.sk.

Tešíme sa na všetkých už 30. až 31.7.2016 na Lodenici – Športové dni Piešťany.

PR

REKLAMA