Úvod Aktuality Domáci i hostia budú môcť zdarma využívať 24 Piešťanských užitočných kolies

Domáci i hostia budú môcť zdarma využívať 24 Piešťanských užitočných kolies

Piešťanské užitočné koleso, Naivný bikesharing, či Magna bike. To sú všetko názvy, či prívlastky pre projekt, vďaka, ktorému budú môcť Piešťanci i návštevníci využívať 24 voľne dostupných bicyklov HighWorks Messenger pc.


Piešťanská spoločnosť MAGNA ENERGIA sa rozhodla obohatiť život v Piešťanoch o poskytnutie 24 ks bicyklov, ktoré môžu občania i návštevníci Piešťan voľne zdieľať 오인용 목창 다운로드. Voľne, t.j. bez registrácií, platieb, či kreditných kariet.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Bicykle sú vybavené základnou výbavou tak, aby mohli jazdiť po všetkých komunikáciách na území Mesta Piešťany 정부 로고 다운로드. Zabudovaný je GPS modul pre monitoring pohybu. Očakáva sa, že jazda na užitočných kolesách bude ohľaduplná k ostatným účastníkom cestnej premávky a užitočná pre všetkých jej používateľov 윈도우7 기본게임 다운로드.

„Keďže naše babky chodili po Piešťanoch „na kolesi“, držme si palce, aby sa na „Piešťanskom užitočnom kolese“ dlho vozilo čo najviac spokojných cyklistov,“ želajú si iniciátori projektu Korean fonts.

Celú zoradenú flotilu maGna bicyklov si môžete prezrieť 1. augusta na Námestí slobody v čase od 15.00 do 18.00 h. Tu získate aj základné informácie o tomto projekte 매크로 다운로드.

Zámer iniciovala spoločnosť MAGNA ENERGIA a participujú na ňom Mesto Piešťany, cyklo – servisná spoločnosť WELO, reštaurácia La Musica, ale najmä veľa priaznivcov cyklistiky 감자별 다운로드.

O pohybe maGna bicyklov získate informácie na Facebooku i na Instagrame. #uzitocnekoleso

Podmienky výpožičky:

0€ / hodinu
vráť ma prosím do 2 hodín
po jazde ma prosím vráť na jedno z označených stanovíšť
jazdi so mnou ohľaduplne
poruchu bicykla nahlás na 0944 155 144
bicykle sú sledované GPS zariadením

Zoznam stojanov:

Kolonáda – Winterova ul 알리아스 다운로드.
La Musica – Teplická ul.
Tržnica – Nálepková ul.
Fontána pri staniciach
Juh
Lodenica

Mapa stojanov:

TS

REKLAMA