Úvod Aktuality Policajti kontrolovali rýchlosť. „Rekordéra“ namerali za Piešťanmi, išiel 153 km/h

Policajti kontrolovali rýchlosť. „Rekordéra“ namerali za Piešťanmi, išiel 153 km/h

REKLAMA
Anna bal 2021

Policajti Trnavského kraja si preverili v utorok, 23. 7. vodičov na cestách v okresoch Trnava, Hlohovec a Piešťany. Počas štvorhodinovej akcie, ktorá začala o 14.00 h, zistili policajti na cestách 72 priestupkov v doprave artyboard 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Najčastejšie išlo o prekročenie maximálne povolenej rýchlosti v obci a mimo nej 산하련 다운로드. Viac ako polovica vodičov, t. j. 38 prekročila rýchlosť jazdy, ďalších 10 vodičov počas jazdy telefonovalo a 9 nebolo riadne pripútaných bezpečnostným pásom 입고증 다운로드. V úseku za Piešťanmi mimo obce, kde je stanovená maximálna rýchlosť 90 km/ hod, namerali jednému vodičovi z okr. Piešťany rýchlosť až 153 km /hod.,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová movie Tuhon.

Alkohol za volantom zistili policajti v dvoch prípadoch u cyklistov, jeden mal 0,36 mg/l a druhý 0,61 mg/l alkoholu v dychu. V jednom prípade namerali alkohol aj vodičovi auta Download Alice movie from Wonderland. Pri orientačnej dychovej skúške mu zistili najskôr 0,36 mg/l a pri opakovanej bola hodnota ešte vyššia a to 0,41 mg/l. Trom vodičom museli policajti zadržať tabuľky s evidenčným číslom pre zlý technický stav 가상 디스크 다운로드.

Polícia v okrese Trnava eviduje od začiatku roka 6 tragických nehôd, pri ktorých došlo o život 7 osôb. Tieto nehody boli zapríčinené vodičmi aj z dôvodu neprimeranej rýchlosti Truman Show subtitles. Situácia na cestách v Trnavskom kraji nie je priaznivá a preto polícia bude v podobných akciách pokračovať aj v nasledujúcich týždňoch.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA