Connect with us

Novinky

Predtestovanie k talentovým skúškam na gymnáziu BESST

Published

on

Reklama
Reklama

Súkromné bilingválne gymnázium BESST na Limbovej ulici v Trnave pozýva žiakov 8. a 9. ročníka na Predtestovanie k talentovým skúškam túto stredu 10.2.2016. Cieľom predtestovania je overiť si, ako je žiak pripravený na talentové skúšky a aké úlohy môže na nich očakávať.

besst1

Predtestovanie je rozdelené do 2. kategórií:

testovanie znalostí z anglického jazyka,

Reklama

testovanie zo všeobecných študijných predpokladov.

Na predtestovanie je nutná registrácia vopred prostredníctvom Registračného formulára, ktorý je uverejnený na webe: http://besst.sk/2016/01/talentove-skusky/. Predtestovanie je bez poplatkov a začína sa o 15:30 h.

 

Súkromné bilingválne gymnázium BESST poskytuje vzdelanie na medzinárodnej úrovni v slovenskom a v anglickom jazyku. Gymnázium má status Cambridge International School. Škola je zameraná na inovatívnu formu vzdelávania (iPady, Smarty, prednášky a iné). Je akreditovaným centrom pre cambridgeské medzinárodné skúšky a po ich úspešnom absolvovaní môže študent pokračovať v štúdiu priamo na univerzitách v zahraničí.

Prihlášky môžu žiaci odovzdať výchovným poradcom na svojej škole do 20.2.2016.

O štúdium do 1. ročníka 2016/2017 sa môžu uchádzať žiaci 8. a 9. ročníka základnej školy. Žiaci tercie aj kvarty osemročných gymnázií podávajú Žiadosť o prestup.

Viac informácií o škole a prijímacom konaní nájdete na:

http://besst.sk/2015/12/prijimacie-konanie-20162017/

https://www.facebook.com/besst.sk/

BESST4

PR

Populárne články