Úvod Aktuality Maskovaný sprievod, šablári, tradície aj výslužka – Žito opäť zažiarilo

Maskovaný sprievod, šablári, tradície aj výslužka – Žito opäť zažiarilo

REKLAMA

Folklórny súbor Žito pri Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera vo svojom sobotňajšom programe na záver fašiangov opäť zažiaril. Nechýbalo nič z regionálnych tradícií, masky očarili domácich aj návštevníkov a úspech mala aj bohatá výslužka. 

IMG_9578
Maskovaný sprievod a „šablári“ obišli mesto, vytancovali gazdiné, zaspievali, zahrali, „vytriasli“ dievky, zavinšovali domácim a predviedli všetky tradičné zvyky na koniec fašiangov 안드로이드 os 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba

Najväčší úspech mal program na pešej zóne pred Vilou Zukcmann. Okolodúci i návštevníci sa fotili s maskami, tí, čo sa nehanbili, si mohli so Žitom aj zaspievať či zatancovať 가상 악기 다운로드. Aj výslužka bola naozaj bohatá – nechýbalo tuhé ani tekuté, tvrdé či mäkké, slané ani sladké…“Bolo to fantastické, nič podobné som ešte nezažila,“ rozplývala sa nadšením jedna z návštevníčok mesta 콜오브듀티 다운로드. Vystúpenie viditeľne zaujalo nielen Piešťancov, ale aj kúpeľných hostí, ktorí si ho fotili či točili na telefóny a tablety. Folkloristi zo Žita tak tradične nesklamali, tvrdá príprava sa vyplatila a svoje mesto prezentovali naozaj so cťou Full House comics.

d44da948-0fc2-4287-9090-9dfa95193790„Fašangovú“ atmosféru slnečného februárového podvečera si môžete vychutnať aj prostredníctvom našej fotogalérie 에디우스 9 다운로드.

-ad-, foto: A 미국에서 한국방송 다운로드. Drahovská, P. Tremboš

REKLAMA