Úvod Aktuality Maskovaný sprievod, šablári, tradície aj výslužka – Žito opäť zažiarilo

Maskovaný sprievod, šablári, tradície aj výslužka – Žito opäť zažiarilo

REKLAMA
Esesko

Folklórny súbor Žito pri Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera vo svojom sobotňajšom programe na záver fašiangov opäť zažiaril. Nechýbalo nič z regionálnych tradícií, masky očarili domácich aj návštevníkov a úspech mala aj bohatá výslužka. 

IMG_9578
Maskovaný sprievod a „šablári“ obišli mesto, vytancovali gazdiné, zaspievali, zahrali, „vytriasli“ dievky, zavinšovali domácim a predviedli všetky tradičné zvyky na koniec fašiangov 안드로이드 os 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Najväčší úspech mal program na pešej zóne pred Vilou Zukcmann. Okolodúci i návštevníci sa fotili s maskami, tí, čo sa nehanbili, si mohli so Žitom aj zaspievať či zatancovať 가상 악기 다운로드. Aj výslužka bola naozaj bohatá – nechýbalo tuhé ani tekuté, tvrdé či mäkké, slané ani sladké…“Bolo to fantastické, nič podobné som ešte nezažila,“ rozplývala sa nadšením jedna z návštevníčok mesta 콜오브듀티 다운로드. Vystúpenie viditeľne zaujalo nielen Piešťancov, ale aj kúpeľných hostí, ktorí si ho fotili či točili na telefóny a tablety. Folkloristi zo Žita tak tradične nesklamali, tvrdá príprava sa vyplatila a svoje mesto prezentovali naozaj so cťou Full House comics.

d44da948-0fc2-4287-9090-9dfa95193790„Fašangovú“ atmosféru slnečného februárového podvečera si môžete vychutnať aj prostredníctvom našej fotogalérie 에디우스 9 다운로드.

-ad-, foto: A 미국에서 한국방송 다운로드. Drahovská, P. Tremboš

REKLAMA