Úvod Novinky Piešťanský klokan ponúka pre deti letné tábory plné zážitkov

Piešťanský klokan ponúka pre deti letné tábory plné zážitkov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

YouTube – Môj život, Légia Záhorie, Môj Prvý Tábor, Športové hry o život, World Dance a Zázračný ateliér – to sú názvy pobytových letných táborov, ktoré ponúka všetkým deťom občianske združenie Piešťanský klokan počas prázdnin v roku 2016 Financial Supervisory Service ci.

„Vyberte ten najlepší a najvhodnejší pre Vaše dieťa 귀를 기울이면 다운로드. Zamyslite sa nad jeho povahou, temperamentom, túžbami. Ponúkame tábory pre každého… Najmenších uspíme rozprávkou na dobrú noc, tých väčších určite unaví diskotéka,“ pozývajú organizátori na Leto s klokanom Download Captain Marvel smi. „Ktorýkoľvek tábor z našej ponuky vyberiete, Vaše dieťa čaká okrem špeciálneho programu podľa zvolenej témy aj klasický táborák, skvelá nočná hra, diskotéka, voľba sympaťáka oddielu, každodenné kúpanie, vzájomné športové zápolenie, ping-pongový turnaj s vedúcimi, súťaž o najkrajší hrad z piesku 맥용 프리미어 다운로드. Schladíme a vybláznime sa v Aqualande Moravia.“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Všetky tábory sa konajú v malebnom prostredí obce Moravský sv. Ján, v rekreačnom stredisku a Škole v prírode Piesočná a Piešťanský klokan ponúka aj bonusovú možnosť: Každý si môže  v rámci týždňového pobytu vyskúšať tábor s inou tématikou z našej ponuky 위닝2013 다운로드. Ak by sa mu to „u susedov“ zapáčilo viac, určite nájdeme možnosť „prestupu“.

Priaznivcom videoblogov bude vyhovovať tábor YouTube – môj život, kde môžu získať skúsenosti ako vytvoriť a zostrihať vlastné video 고인체 폰트 다운로드. Deťom sa po celý čas budú venovať aj viacerí obľúbení YouTuberi.

Légia Záhorie – je určený pre „akčných tvrďasov“ Phonebus movie. Naučia sa základy taktiky boja v lese či budovách, všeličo o zbraniach, ktoré používa naša armáda, čaká ich aj nočná bojová hra a ďalšie náročné úlohy gta v apk 다운로드.

Môj prvý tábor – ocenia rodičia všetkých malých nezbedníkov, ktorí sa radi túlajú do rozprávkového sveta ubuntu 14.04 다운로드. Pripravení sú Mimoni, Alvin a Chipmunkovia, ale aj tajomný hrad Transylvánia.

Športové hry o život – si môžu zahrať všetci dobrodružne založení chalani aj dievčatá m4s. Zlepšia si kondičku a naučia sa tiež, ako prežiť v prírode bez všetkých výdobytkov moderného života.

World Dance – jednoducho pre tých, ktorí sa radi vyjadrujú pohybom, tancom. Zábava, nové kroky a choreografia nebudú chýbať.

Zázračný ateliér – tvoria aktivity pre umelecké duše, ktoré sa neboja zašpiniť si ruky. Pravý tábor, ktorý umožní každému jednotlivcovi prejaviť svoje vlastné nadanie.

Všetky potrebné informácie a prihlášku na pobytový tábor nájdete na www.piestanskyklokan.com.

klokan
A nezabudnite – Leto s klokanom bude plné radosti a zážitkov!

PR

REKLAMA