Úvod Reklama Nový vzorový dom v Moravanoch nad Váhom

Nový vzorový dom v Moravanoch nad Váhom

O projekte nových rodinných domov s názvom „Bývanie pod lesom“ už asi počul každý. Táto lokalita sa rozprestiera v príjemnom prostredí v Moravanoch nad Váhom steelheart 다운로드. Ide už o integrovanú súčasť Moravian. Samozrejmosťou je kompletne dokončená infraštruktúra, dokončené chodníky, prístupová cesta, či verejné osvetlenie Download the cacao friends font. Takže žiadne polovičné riešenia, žiaden prach a hluk. A práve teraz je k nahliadnutiu dokončený nový vzorový dom.

Významným bonusom je poloha lokality – tak blízko prírody, tak ďaleko od civilizácie a predsa tak blízko… Autom je to do centra Piešťan len 5 minút download dism.exe. Atmosféra a harmónia lokality vás však pohltí. Miesto pre život si tu našli obyvatelia z celého Slovenska: z Bratislavy, zo Žiliny, z Trnavy, ale aj rodení Piešťanci a rodiny z blízkeho okolia subtitles for IM Hero. Príďte sa sami presvedčiť. Teraz na jar vás určite upútajú okolité zazelenané priestranstvá.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Rodinný dom okrem príjemnej lokality poskytuje samozrejme vysoký komfort bývania 워너원 다운로드. Na 150 m² bývania nájdete 5 izieb, 2 kúpeľne, garáž. Príďte si sami prezrieť nový

vzorový dom navrhnutý podľa aktuálnych trendov 유니티 패키지 다운로드. K domu samozrejme patrí priestranná záhrada. Inšpirujte sa aj vy jarným slnkom a navrhnite si svoju vlastnú záhradku k novému domu. Pomôžeme vám Free one piece cartoons.

Okolie tejto lokality Vám ponúka nespočetné príležitosti k aktívnemu tráveniu voľného času. V neďalekom kúpeľnom parku si nájdete veľa možností na relax, športovanie, či príjemné prechádzky Don't starve to iPhone. Rajom pre rybárov je blízky rybník Striebornica, mnohým budú určite vyhovovať výlety do neďalekých lesov plných húb. Len kilometer je vzdialené piešťanské golfové ihrisko Master of Farm. V zime môžete absolvovať príjemnú lyžovačku na Bezovci.

K dispozícii sú už len 3 posledné domy. V prípade záujmu o ďalšie informácie, či prehliadku nového vzorového domu volajte: 0918 284 880 안철수 v3 lite 다운로드. Viac informácii, aktuálne fotografie a dokonca virtuálnu prehliadku domu si môžete spustiť na stránke: www.byvaniepodlesom.sk. Partnerom projektu je predajca DOMOSS, ktorý venuje kupujúcemu pri kúpe domu 1 000 Eur šek na nákup tovaru v jeho predajniach.

Autor: PR

REKLAMA