Connect with us

Reklama

Nový vzorový dom v Moravanoch nad Váhom

Published

on

Reklama

O projekte nových rodinných domov s názvom „Bývanie pod lesom“ už asi počul každý. Táto lokalita sa rozprestiera v príjemnom prostredí v Moravanoch nad Váhom. Ide už o integrovanú súčasť Moravian. Samozrejmosťou je kompletne dokončená infraštruktúra, dokončené chodníky, prístupová cesta, či verejné osvetlenie. Takže žiadne polovičné riešenia, žiaden prach a hluk. A práve teraz je k nahliadnutiu dokončený nový vzorový dom.

[singlepic id=11973 w=320 h=240 float=left]Významným bonusom je poloha lokality – tak blízko prírody, tak ďaleko od civilizácie a predsa tak blízko… Autom je to do centra Piešťan len 5 minút. Atmosféra a harmónia lokality vás však pohltí. Miesto pre život si tu našli obyvatelia z celého Slovenska: z Bratislavy, zo Žiliny, z Trnavy, ale aj rodení Piešťanci a rodiny z blízkeho okolia. Príďte sa sami presvedčiť. Teraz na jar vás určite upútajú okolité zazelenané priestranstvá.

Reklama

Rodinný dom okrem príjemnej lokality poskytuje samozrejme vysoký komfort bývania. Na 150 m² bývania nájdete 5 izieb, 2 kúpeľne, garáž. Príďte si sami prezrieť nový [singlepic id=11972 w=320 h=240 float=right]vzorový dom navrhnutý podľa aktuálnych trendov. K domu samozrejme patrí priestranná záhrada. Inšpirujte sa aj vy jarným slnkom a navrhnite si svoju vlastnú záhradku k novému domu. Pomôžeme vám.

Okolie tejto lokality Vám ponúka nespočetné príležitosti k aktívnemu tráveniu voľného času. V neďalekom kúpeľnom parku si nájdete veľa možností na relax, športovanie, či príjemné prechádzky. Rajom pre rybárov je blízky rybník Striebornica, mnohým budú určite vyhovovať výlety do neďalekých lesov plných húb. Len kilometer je vzdialené piešťanské golfové ihrisko. V zime môžete absolvovať príjemnú lyžovačku na Bezovci.

Reklama

K dispozícii sú už len 3 posledné domy. V prípade záujmu o ďalšie informácie, či prehliadku nového vzorového domu volajte: 0918 284 880. Viac informácii, aktuálne fotografie a dokonca virtuálnu prehliadku domu si môžete spustiť na stránke: www.byvaniepodlesom.sk. Partnerom projektu je predajca DOMOSS, ktorý venuje kupujúcemu pri kúpe domu 1 000 Eur šek na nákup tovaru v jeho predajniach.

[nggallery id=614]

Autor: PR

Populárne články