Connect with us

Aktuality

Desiati vyhrali PPZ-tky, vy môžete poukážky

Published

on

Reklama
Reklama

Kto si  objednal v minulom týždni (od 22. do 25. marca) Piešťanskú poznávaciu značku, bol zaradený do žrebovania o desať značiek zdarma. Aktuálne už má značku na svojom bicykli, alebo ju má rezervovanú, 200 ľudí.

[singlepic id=11925 w=320 h=240 float=left]V minulotýždňovej súťaži sa šťastie usmialo na Olgu Chudíkovú, Luba Hrnčára, Janu Zvonárovú, Miša Palenčára, Andreja Ondrejčíka, Vladimíru  Homonukovú, Juraja Hromadu, Romana Rybanského a Jaroslavu Prišticovú, ktorá si objednala dve značky a obe má zdarma. Značky už ďalej netreba objednávať mailom, stačí sa zastaviť u Dina pri Sĺňave a vybrať si z čísel, ktoré sú už vyrobené. Na mieste vám tiež pomôžu s upevnením PPZ-ky na váš bicykel. Značka stojí 5 eur a už čoskoro vám okrem jasnej identifikácie, že ste Piešťanec alebo človek, ktorý má Piešťany rád, umožní získať aj zaujímavé zľavy a výhody. „Všetci, ktorí si objednali PPZ-tky s číslami do 200 ich už majú prichystané u nás v prevádzke. Môžu sa zastaviť a pomôžeme im s montážou. Ostatné sú ešte vo výrobe. Vzhľadom k veľkému záujmu o značky, prosíme o toleranciu pri vybavovaní,“ informoval iniciátor tohto projektu Michal Fiala.

[singlepic id=11923 w=320 h=240 float=right]U Dina sú už k dispozícii aj tričká so slnkom ako znakom Sĺňavy. Ak si kúpite takéto tričko (cena 6 eur) a budete ho nosiť pri prechádzkach, korčuľovaní, alebo bicyklovaní okolo Sĺňavy a stretne vás takto slnečná hliadka, máte možnosť vyhrať zaujímavé ceny v podobe poukážok na konzumáciu u Dina, v pizzerii La Stella, v pražiarni kávy Classic coffee, alebo môžete tiež získať masáž u Marcela Žáka (Naturalis).

Princíp je jednoduchý. Ak stretnete slnečnú hliadku a máte PPZtku na svojom bicykli, položí vám otázku.  Ak odpoviete správne vyhrávate niektorú z poukážok. Ak máte na sebe tričko s logom Sĺňavy, máte výhodu v podobe jednoduchšej otázky.

Reklama

Prvá hliadka vyrazí na kolookruh v sobotu 30. apríla pri príležitosti Netradičného cyklovania a Sĺňavského cyklo-karnevalu. Viac info o tomto podujatí na plagáte.

[singlepic id=11922 w=450 h=350 float=center]

Autor: db

Populárne články