Úvod Aktuality Dom pokoja má zachraňovať nenarodené životy

Dom pokoja má zachraňovať nenarodené životy

Minulý týždeň v piatok 25. marca a v nedeľu 27. marca ste mohli stretnúť pri kostole sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch dobrovoľníkov z Katolíckej jednoty Slovenska, ktorí rozdávali biele stužky 사커스피리츠 다운로드. Ich aktivita bola súčasťou kampane Deň počatého dieťaťa, ktorú organizuje občianske združenie Fórum života.

„Cieľom kampane bolo upozorniť na potrebu chrániť ľudský život od počatia 워너원고 제로베이스 다운로드. Symbolom tejto myšlienky biela stužka. Rozdávali sme letáčiky z informáciami o Dni počatého dieťaťa, ktorý pripadá na 25. marec, ale informovali sme aj o našom projekte Domu pokoja, ktorý piešťanská pobočka Katolíckej jednoty Slovenska realizuje v obci Lúka 8 miles download. Po jeho dobudovaní v ňom nájde útočisko 6 tehotných alebo matiek, ktoré sa dostali do ťažkej životnej situácie a nevedia ju vyriešiť samé Windows 7 ServicePack 1. Predpokladaná doba ich pobytu je 6 až 12 mesiacov. Za tento čas sa bude tým odborníkov snažiť vyriešiť ich problém a pomôcť im zaradiť sa do bežného života,“ vysvetľuje Katarína Dibdiaková z piešťanskej pobočky KJS Download the descent icon. Podľa jej slov sa počas kampane stretli s pozitívnymi ohlasmi okolia a s podporou, za ktorú ďakujú.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Na pomoc Domu pokoja organizujú nadšenci aj ďalšie projekty php 5.3. Jedným z nich bolo vydanie CD, ktoré naspievala skupina Dona Bosca pôsobiaca pri piešťanskom kostole svätého Cyrila a Metoda, s názvom Dar. Toto cédečko je v predaji od decembra minulého roka a už sa ho predalo cez tisíc kusov poster print. Mladí speváci chystajú začiatkom mája aj benefičný koncert na podporu tohto projektu.

Autor: db Foto: KSJ PN

REKLAMA