Úvod Reklama Nevesta musí byť o šatách presvedčená rovnako ako o ženíchovi

Nevesta musí byť o šatách presvedčená rovnako ako o ženíchovi

Idete sa vydávať, alebo ženiť a neviete si rady s výberom šiat, či obleku? Skúste si prečítať nasledujúce riadky, možno vám pomôžu pri rozhodovaní 참좋은말 다운로드. O aktuálnych trendoch alebo aj o iných predsvadobných detailoch sme sa rozprávali s Ľubicou Dóczyovou, majiteľkou svadobného salónu na Staničnej ulici v Piešťanoch, ktorý ponúka predovšetkým španielske svadobné šaty La Sposa artyboard 다운로드.

Ako prvé nás zaujímalo aké šaty sú teraz v móde. “V súčasnosti sa tlačia do popredia šaty z ľahučkých materiálov ako je šifón, organza, tyl, čipka vyšívaná i hladká, ale aj taf či dusses 산하련 다운로드. Hoci si to nevesty neuvedomujú, ešte stále sa nosia korzety, avšak už sú zapracované pod šifónmi, alebo čipkami. Vďaka tomuto strihovému riešeniu šaty vyzerajú veľmi dobre a sú vhodné aj pre plnoštíhle nevesty,” vysvetľuje Ľ 입고증 다운로드. Dóczyová. Podľa nej treba pri výbere šiat zohľadňovať viacero kritérií. Prvým je farba. Okrem tradičnej bielej je v móde aj prírodná biela, alebo krémová movie Tuhon. “Biela farba je svietivá nehodí sa ku každej pleti. Nevesty s bielou pleťou lepšie vyzerajú v prírodne bielej alebo v krémovej,” hovorí majiteľka salónu a pokračuje: “Samozrejme je potrebné zohľadniť aj celkovú postavu – výšku, boky Download Alice movie from Wonderland. Napríklad širšie boky veľmi pekne skoriguje sukňa strihaná do Á-čka. Ak má nevesta silnejšie ruky, dobre vyzerá v bolerku, ktoré ich čiastočne zakrýva.Vysoké štíhle nevesty majú menší problém, nakoľko im sedí skoro každý strih 가상 디스크 다운로드. Pri výbere šiat radíme nevestám vyskúšať si čo najviac modelov, aby videli ako im ktorý model sadne a ako sa v ňom cítia.” Nevesta by sa mala so šatami stotožniť a byť presvedčená, že sú to tie pravé Truman Show subtitles. Podľa Ľubice Dóczyovej aj veľká róba môže byť pohodlná. “Radi poradíme každej neveste. Naše modely sa snažíme v maximálnej miere odľahčiť itools 다운로드. Na úpravu šiat nepoužívame „šnurovačky“, ale šaty došívame presne na mieru , aby dokonale sedeli movie Amur. Obliekame vysoké, nízke, štíhle i moletky. A to nielen nevesty, ale aj ženíchov, mamičky, družičky, detičky i babičky. Ponúkame aj rôzne doplnky – závoje, ozdoby do vlasov, bolerká, bižutériu, poháre, topánky, oznámenia, košele. Náš systém úprav je pracný, avšak efektný,” konštatuje Ľ. Dóczyová. Práca žien v salóne navyše nekončí vo chvíli, keď nevesta odíde s upravenými šatami. Po ich vrátení totiž šaty vlastnoručne čistia, aby sa nepoškodzovali chemickým čistením, vďaka čomu zostávajú dlho ako nové. Keďže aj svadobné šaty podliehajú móde v salóne Ľubice, každoročne dopĺňajú kolekciu o aktuálne modely. Podľa slov majiteľky sa často stretávajú s otázkou, kedy si treba šaty objednať. Jej rada je jednoduchá, v okamžiku keď vie nevesta presný termín svadby je dobré začať s výberom. Treba si na to vyhradiť dostatok času.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

A ako je to s cenou šiat? Sú lacnejšie vo väčších mestách, kde je aj väčšia konkurencia? Podľa Ľubice Dóczyovej ani nie, jej skúsenosť totiž hovorí, že ak chcú nevesty ušetriť, aj z veľkých miest vyhľadávajú radšej menšie salóny, kde im môžu ponúknuť porovnateľnú kvalitu ale za nižšiu cenu.

Autor: db Foto: La Sposa

REKLAMA