Úvod Reklama Na terase Blue´su pribudne o pár dní novinka – čarovné slúchadlo

Na terase Blue´su pribudne o pár dní novinka – čarovné slúchadlo

V širšom centre Piešťan, v dome, kde bol kedysi známy hostinec, funguje už druhý rok reštaurácia Blue´s 2conv 다운로드. Jej atmosféra je iná, je zaujímavá, útulná, dýcha na vás umením i športom. Počasie je čím ďalej priaznivejšie a láka k posedeniu na letnej terase Blue´su x as a character.

Na vonkajšej terase sa vám určite bude výborne sedieť pri dobrom jedle, či pohári piva a vaše deti si ju zaľúbia pre množstvo aktivít, ktoré ponúka Myway download. Dve hojdačky, šmykľavka, lodičky na hranie, či dve tabule, na ktoré môžu kresliť koľko sa im len ráči. Čoskoro budú mať možnosť vyskúšať aj novinku, čarovné sluchátko 제미니 맨 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Pre dospelých je tento rok pripravených ešte viac kníh na čítanie. Aj tento rok vám posedenie spríjemni vonkajšia galéria kovových sôch, ktoré strážia pohodu na terase Free download of animations.

V Blue´se nezabúdajú ani na fanúšikov hokeja a futbalu, na terase si prídu na svoje vďaka veľkoplošnej projekcii 자동차 경주 게임 다운로드.

 

Máme pre vás malú, ale zaujimavú súťaž. Stačí správne odpovedať a môžete vyhrať dvadsaťeurovú poukážku na konzumáciu v reštaurácii Blue´s recipes.

Otázka znie: Akú novinku budú môcť onedlho vyskúšať deti na terase reštaurácie Blue´s name mp3?

Odpovede posielajte na mail redakcia@pnky.sk do nedele 8. mája 2011.

Foto: Martin Tichov

REKLAMA