Connect with us

Reklama

V zľave nakúpite až o 50% lacnejšie, ukazuje prieskum

Published

on

Reklama

Z posledných prieskumov trhu vyplýva, že výrobky a služby sa dajú v zľave kúpiť o 20% až 50% lacnejšie. Hoci je tento údaj iba priemernou hodnotou, existujú aj zľavy vyššie ako 50%. Navyše vždy je lepšie nakúpiť so zľavou, aj keď len s menšou.

Čo je to hromadné nakupovanie?

Reklama

[singlepic id=12487 w=320 h=240 float=left]Je to vlastne webová stránka, kde máte na jednom mieste rôzne zľavy, z ktorých niektoré sú až do výšky 90%. Aby si však niekto mohol dovoliť udeliť takú zľavu, potrebuje predať určitý počet výrobkov. Zlawy.sk, teda stránka s akčnými ponukami, je miestom, kde môžu zľavu využiť viacerí.

Hromadné zľavy vám umožňujú ušetriť značnú časť finančných prostriedkov a pritom ostatných kupujúcich ani nemusíte poznať. Na Zlawy.sk môžete dokonca upozorniť na akciu aj svojich priateľov prostredníctvom e-mailu, sociálnej siete Facebook, sociálnej siete Twitter, cez ICQ alebo Skype.

Reklama

Stačí si kliknúť na zlawy.sk a môžete si prezrieť ponuku akcií.

Príklad:

– Na ZLAWY.sk sa objaví napríklad káva s 50% zľavou, ktorá bude mať obmedzenú platnosť.

– Aby sa ponuka aktivovala, je potrebné aby si ju kúpil dostatočný počet záujemcov, preto zdielajte cez Facebook, Twiter, Mail, ICQ alebo Skype.

– Zaplatiť môžete prevodom na náš účet alebo kartou.

– Príde Vám kupón, ktorý si vytlačíte a navštívite s ním obchodníka.

 

Sledovať ponuku na ZLAWY.sk sa naozaj oplatí, prinášame len tie najlepšie a overené zľavy do reštaurácií, barov, fitnescentier, salónov krásy a ďalšie zľavy na zábavu, kultúru, starostlivosť o telo, životný štýl, dobrodružstvo, módu, obchody.

Autor: PR

Populárne články