Úvod Kultúra Szidi Tobias zaspieva vo Fontáne do vetra

Szidi Tobias zaspieva vo Fontáne do vetra

Chcete si užiť skutočne výnimočné hudobné vystúpenie? Ak áno, tak si nenechajte ujsť koncert šansoniérky Szidi Tobias v kine Fontána v piatok 6 Kakao Music. mája o 19:00 hod.

Ojedinele talentovaná herečka a speváčka vydala svoj doteraz najlepší album Do vetra a so svojou rovnomennou šnúrou koncertov bude hosťovať aj v Piešťanoch Oracle 11g. Päť členný orchester a jej zastretý chrapľavý hlas spraví na koncerte atmosféru, akú z CD nezažijete. Autor hudby Milan Vyskočáni si dal naozaj záležať, o čom sa môžete presvedčiť na vlastné uši 다음 영어 사전 다운로드. Szidi je šansoniérkou dušou aj telom a dušu majú i jej skladby bravúrne otextované po slovensky, česky i maďarsky. Každý, kto hľadá v hudbe umenie si na jej koncerte určite príde na svoje Download 15 times of gentleman's dignity.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Lístky na koncert si môžete zakúpiť za predpredajovú cenu 10 € v reštaurácii Blue´s v Piešťanoch, v Piešťanskom informačnom centre, v kine Fontána v Piešťanoch, alebo si ich môžete rezervovať cez internet na www.bonbouquet.sk 7zip. V deň koncertu sa bude dať lístok kúpiť v KSC Fontána za 12 €.

 

SÚŤAŽ

Pre čitateľov portálu PNky.sk sme v spolupráci s organizátormi pripravili súťaž o dve vstupenky Drama Friends. Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Koľko skladieb v češtine sa nachádza na novom albume Szidi Tobias Do vetra?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme dvoch čitateľov, ktorí dostanú lístok zdarma Silent Hills download. Odpovede zasielajte na email redakcia@pnky.sk do stredy 4. mája do 18:00 h. Nezabudnite uviesť telefonický kontakt, aby sme vás mohli informovať o výhre a dohodnúť spôsob prevzatia vstupenky 12 솔져스 다운로드.

[youtube width=“516″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=s7MSfKgID3w[/youtube]

 

Autor: sd

REKLAMA