Connect with us

Reklama

Na dvoch kolesách do práce aj do školy

Published

on

Reklama

V žiadnom meste snáď nenájdete toľko cyklistov ako v Piešťanoch. Na dvoch kolesách sa vozia deti aj dôchodcovia prakticky od prvých slnečných dní do prvých mrazov. Bicyklovanie je vítaným doplnkom zdravého životného štýlu a nič vás nestojí – iba prvotnú investíciu. A aj pri tej môžete teraz dokonca ušetriť.

[singlepic id=30792 w=320 h=240 float=left]Pre všetky vekové kategórie

Reklama

Rozčuľuje vás, že vaše deti sedia celé dni pri počítači? Zmeňte to! Bicykel môže byť aj skvelým darčekom za dobré vysvedčenie. A ak si váš syn či dcéra vyberie model podľa svojich predstáv, nenechá ho len tak v garáži. Napríklad detský bicykel kvalitnej slovenskej značky DEMA VEGA20 kúpite teraz v DOMOSS-e vo výhodnej cene.

Nezabudnite na bezpečnosť a poraďte sa s predavačmi o detských prilbách či reflexných prvkoch.

Reklama

Do mesta aj na výlety

Nerozčuľujte sa zbytočne nad drahým benzínom a ak máte tú možnosť, skúste chodiť do práce či na nákup na bicykli. Nielenže ušetríte, ale navyše urobíte niečo pre seba aj pre životné prostredie.

Dajte si však záležať pri výbere modelu. Stavte na overenú kvalitu – aby bol váš bicykel nielen spoľahlivým dopravným prostriedkom, ale v prvom rade bezpečným.

V DOMOSS-e nájdete skvelú ponuku mestských aj horských značkových bicyklov v akciových cenách a odborný personál, ktorý vám zaručene poradí.

Text a foto: PR

Populárne články