Connect with us

Reklama

Relax tela aj duše

Published

on

Reklama

Pamätáte si, kedy ste naposledy naozaj relaxovali? Našim častým sprievodcom je stres. Ponáhľame sa do práce, nezdravo sa stravujeme, bežíme na autobusy a vlaky, aby sme sa dostali domov, kde nás čaká zasa kopec práce.

[singlepic id=30348 w=320 h=240 float=right]Prečo to všetko? Každého odpoveď znie: „Aby som zarábal veľa peňazí a mal sa v živote dobre.“ Ale výsledok je úplne opačný. Stres so sebou nesie množstvo nepriaznivých účinkov ako pre organizmus, tak aj pre našu dušu.

Reklama

Je tu spôsob, ako sa opäť nabudiť. Pomocou kvalitnej masáže premôžete všetky spomínané bolesti. Zákazníci Wellness Galatea v Piešťanoch čaro relaxu už objavili a nemôžu si získanú pohodu vynachváliť: „Pocit, že máte chvíľu pre seba a niekto sa stará nielen o vašu fyzickú, ale aj psychickú pohodu je na nezaplatenie.“

[singlepic id=30350 w=320 h=240 float=right]Vo Wellness Galatea si môžete vychutnať okrem príjemnej masáže, aj očistu tela v podobe sauny podľa vlastného výberu – parná, fínska, infra. Alebo všetky tri naraz. Výber je len na vás. Na záver príjemne posedenie vo veľkej vírivej vani a ešte oveľa, oveľa viac.

Reklama

Wellness Galatea sa nachádza oproti hotela Magnólia v AdamEva Resort. Príďte a zažite na sebe ako wellness a voda prebudia každú bunku vášho tela.

Viac informácií získate na našej Facebook stránke Wellness Galatea.

[nggallery id=1679]

Text a foto: PR

Populárne články