Connect with us

Reklama

Tip na leto

Published

on

Reklama

Nie nadarmo sa hovorí: „Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom.“ Ak chcete byť aj vy „viacnásobným“ človekom, teraz máte možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku priamo v zahraničí. S výberom vám pomôžu v piešťanskej jazykovej agentúre SKYPERS.

[singlepic id=30796 w=320 h=240 float=right]Kurzy v zahraničí sú pre všetky vekové kategórie od detí až po dospelých. Čo tak pobyt priamo v rušnom Londýne, kde voľný čas môžete tráviť obdivovaním pamiatok, obrovskými nákupmi, alebo len tak relaxovať v rozľahlých parkoch?

Reklama

„Vybrali sme pre našincov zaujímavé miesta, kde sa nielen zdokonalia v cudzom jazyku, ale spoznajú kúsok nového sveta a stretnú kopec nových ľudí,“ vysvetľuje Peter Remiš zo SKYPERS a dodáva: „Ľudia si štúdium priamo v danej krajine veľmi pochvaľujú. V cudzom prostredí sa dokážu lepšie vžiť do miestnej kultúry a pochopiť jazyk.“

V ponuke je aj historický Oxford. Známy je nielen jednou z najlepších univerzít na svete, ale podobne ako Piešťany, je to mesto plné cyklistov a nádherných parkov.

Reklama

Ste milovníkom slnka a mora? V SKYPERS pre vás pripravili jedinečnú možnosť, ktorej sa nedá odolať – slnečnú Maltu. Ideálne spojenie príjemného s užitočným. Budete na krásnom mieste a popri tom sa zdokonalíte v angličtine. Precvičovať nové vedomosti môžete v príjemných kaviarňach, alebo na pláži.

„Naši študenti si pochvaľujú, že je to škola hrou. Majú radosť z učenia a nadväzovania nových priateľstiev. Bez toho, aby sa museli bifľovať, sa vracajú domov so sebavedomým používaním cudzieho jazyka. Aj touto cestou plníme naše hlavné motto: Naučíme aj najväčších darebákov,” uzaviera Peter Remiš.

Viac informácií nájdete na webe www.skypers.sk alebo priamo v PDF katalógu zahraničných pobytov.

[nggallery id=1699]

Text a foto: PR


Populárne články