Úvod Komunálne voľby 2014 Matúš Kromholc: Pozriem sa aj na transparentnosť toku financií

Matúš Kromholc: Pozriem sa aj na transparentnosť toku financií

REKLAMA
Esesko

Mgr. Matúš Kromholc, manažér, nezávislý kandidát (Spoločne pre Piešťany) na poslanca Mestského zastupiteľstva v Piešťanoch, volebný obvod č.2, kandidát č.19

kromholcSPP

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V úvode chcem poďakovať ľuďom, ktorí ma podporili podpisom k mojej kandidatúre na nezávislého poslanca do MsZ 너의 이름은 더빙 다운로드. V prípade zvolenia sa pozriem na transparentnosť toku financií a navrhnem riešenia k optimalizovaniu nákladov nášho mesta tak, ako to robím aj pre iné spoločnosti 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

Mesto má aktuálne vyrovnaný rozpočet, čo ale neznamená, že nemôže hospodáriť efektívnejšie. Mojim ďalším zámerom je naviazať väčšiu spoluprácu s kúpeľmi a to od stratégie propagovania Piešťan až po verejné priestranstvá i služieb nášho mesta song as a minus. Hostia musia byť dostatočne informovaní o možnostiach využívania služieb v rámci celého mesta a okolia tak, aby nám tu nechali, ľudovo povedané, čo najviac peňazí it to GomPro.

Podpora športu musí dostať nový šat v opačnom prípade sa mladí ľudia začnú uchyľovať k nie príliš perspektívnym činnostiam v našom meste Frog King Snow. Na tomto projekte podpory športu pre deti a mládež aktuálne pracujem spoločne s ďalším kandidátom  Stanom Drabantom.

Matúš Kromholc

REKLAMA