Connect with us

Novinky

MANGO ponúkne okrem príjemného posedenia aj zábavu

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťany čaká už 19. februára veľké otvorenie nového podniku MANGO Club & Lounge Caffe . V priestoroch na rohu Teplickej a Rastislavovej ulice sa momentálne naplno pracuje, aby si zákazníci už čoskoro užili príjemné sedenie a vychutnali si prvotriedne miešané drinky. Majitelia chcú zužitkovať svoje skúsenosti s barom Street 64, ktorý zavreli z dôvodu konca prenájmu a iných plánov vlastníka objektu, preto sa hneď pustili do nového projektu, kde chcú ešte zvýšiť úroveň a hlavne dbať na čo najväčšiu spokojnosť zákazníkov. MANGO v sebe bude kombinovať oddychovú kaviareň s priestorom na tanečnú zábavu a okrem 150 miest na sedenie ponúkne aj 13 metrov dlhý bar, možnosť sledovať športové prenosy, zahrať si šípky, či zažiť zábavu počas tematických večerov.

IMG_8982_resize

MANGO je sa zameriava na oslovenie strednej vekovej generácie, ktorá určite ocení výberové druhy alkoholu, medzi inými aj kvalitné rumy, vodku Beluga či originálne šampanské Moët & Chandon. Nápojový lístok sa oproti Street 64 rozšíri a nebudú chýbať ani XXL miešané drinky ako Mojito či Cuba Libre až pre 6 osôb, ovocné Freshe, pivo Budvar či kvalitné víno Dolany. Barmanky čaká zaškolenie týkajúce sa prípravy kávy SEGAFREDO a okrem toho tiež absolvujú barmanský kurz. Majiteľ podniku Boris Hanic navrhoval interiér sám a podľa vlastných slov sa už nevie dočkať slávnostného otvorenia. MANGU bude okrem dlhého baru dominovať pohodlné sedenie, tanečný parket umiestnený v zadnej časti, oddelená nefajčiarska zóna i VIP časť.

IMG_8951_resizeIMG_8964_resizeIMG_8978_resize„Nový podnik otvárame po dvojročných skúsenostiach s podnikom Street 64, ale nechceli sme pokračovať úplne v jeho šľapajách. Meno sme síce mali dobré a ľudia u nás radi trávili svoj čas, ale nevyhli sme sa samozrejme aj niektorým problémom. MANGO CLUB budujeme od základu a i keď ceny zostávajú rovnaké ako v Street 64, budeme sa snažiť posunúť latku kvality o čosi vyššie. Mne osobne ide najviac o spokojnosť zákazníkov, aby boli obslúžení rýchlo, zažívali príjemné chvíle a radi sa k nám vracali. Budeme sa snažiť o maximálnu serióznosť a dúfame, že nový podnik bude fungovať čo najlepšie. Musím povedať, že už sa veľmi teším na otvorenie 19. februára a myslím, že keď človek robí niečo s láskou a radosťou to ostatné príde už samo,“ povedal o novej prevádzke jej majiteľ Boris Hanic.

Reklama

IMG_8992_resize

Majitelia MANGA sa chystajú tiež zvýšiť kvalitu obsluhujúceho personálu a ak náhodou hľadáte prácu, určite si dohodnite termín osobného pohovoru. Od barmaniek očakávajú okrem praxe najmä všímavosť, príjemné vystupovanie, profesionalitu, ústretovosť, komunikatívnosť, charizmu, ale hlavne, aby prácu vykonávali s radosťou. V prípade záujmu o miesto volajte na telefónne číslo 0905546374.

mango open

-PR-

Populárne články