Connect with us

Koktail

Hviezda slovenského lyžovania Petra Vlhová v Jasnej s piešťanskými gymnazistami

Published

on

Reklama
Reklama

Študenti piešťanského Gymnázia Pierra de Coubertina si lyžiarsky kurz v Jasnej určite zapamätajú na celý život. Časť z nich má totiž fotografiu s aktuálnou hviezdou slovenského lyžovania Petrou Vlhovou. Petra medzi pretekmi svetového pohára trénovala na domácom svahu a Piešťancom sa podarilo sa s ňou stretnúť, porozprávať i odfotiť.
12633005_1120831911263291_1945476577_oPosledný januárový týždeň trávia študenti 1.A a 1.B s pedagógmi Róbertom Paradim, Miroslavou Dubovsku, Naďou Skačanovou a Danielom Domonkosom v stredisku Jasná – Záhradky, kde absolvujú lyžiarsky kurz. Z televízie sa dozvedeli, že Petra Vlhová, ktorá v tomto roku vyhrala svoje prvé preteky svetového pohára, bude tráviť tento týždeň v Jasnej, a tak sa pokúsili o stretnutie s ňou. Podarilo sa. Bola veľmi zlatá a ochotne zapózovala na spoločných fotografiách a rozdala podpisy.

Práve v Jasnej v Nízkych Tatrách sa začiatkom uskutočnia preteky Svetového pohára v alpských disciplínach v obrovskom slalome (sobota, 5. 3. 2016) a slalome (nedeľa, 6. 3. 2016) žien.

-th- Foto: -ns-

Reklama

Populárne články