Connect with us

PR Články

V sobotu vám zima nebude. Mango pre vás pripravilo horúcu Latino fiestu

Sobotný večer bude v piešťanskom Mangu venovaný horúcej Latino fieste. Užijete si nielen luxusnú noc plnú tej najlepšej latino muzičky, ale hlavne neuveriteľnú tanečnú show, ktorú predvedie peruánsky DJ & tanečník Jose Garcia s jeho zvodnou posádkou Dance company. A neostane len pri tom.

Published

on

Reklama
Reklama
Počas horúcej noci vás naučia zmyselne vrtieť a precítiť latino rytmy priamo na parkete v škole tanca💃.
Toto všetko už v sobotu 26.11.2022 v tvojom obľúbenom clube🔝🥳 Nezabudnite si nahodiť niečo pestré na seba, zdieľajte, označujte celú svoju partičku a kľudne si už teraz rezervujte pre istotu box na sedenie.
Music: DJ JOSE GARCIA
Hosteska & welcome drink
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
Nový svetelný park
TOP ceny na bare
Vstup 18+
VIP CARD GOLD: Vstup Free + 1 osoba (vstup neobmedzene úplne na všetky akcie a párty vrátane párty s tematikou a vystupujúcimi hosťami).
VIP CARD SILVER: Vstup Free (len držiteľ karty a okrem špeciálnych a tematických párty s programom a vystupujúcimi hosťami).
Info & rezervácie: 0905 546 374
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !!!
Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie atď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.
PR

Populárne články