Úvod Novinky Lajfky tento týždeň ovládne aj rockabilly

Lajfky tento týždeň ovládne aj rockabilly

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Klub Lajfky v Edene vám každý týždeň prináša živé koncerty aj disko zábavu. Aktuálne sa môžete tešiť na jam session, First class Slovak Rockabilly Night i Oldies Lajfkovačku flux.Tohtotýždňový program v klube Lajfky odštartuje tradičná štvrtková Open Mic./Jam Session 똑같은 말 다운로드. Kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú 마이링크 펌웨어 24.5 다운로드. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde :-) Vstup voľný.

V piatok 13. apríla sa môžete tešiť na First class Slovak Rockabilly Night v podaní  Mr 베트남사전 다운로드. Teddy and the Sidekicks.  Začiatok je naplánovaný na 19:00 h a vstupné je symbolické 2 eurá.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mr.T eddy sa formujú v auguste 2015 a sú priamymi nasledovníkmi zoskupení Vaudeville a Teddy Toys, nakoľko ide o spojenie členov oboch kapiel Google Photos. Kapela na jar 2016 začína nahrávať svoj debutový album a ako singel vychádza v máji 2016 videoklip k pilotnej piesni „Born in wrong time“ rovnomenného albumu, ktorý vychádza na 12″ vinyle v marci 2017 v náklade 500ks (100ltd transparent magenta, 400ks klasický čierny vinyl) v réžii kapely Kakao Music. Po vydaní albumu kapela intenzívne koncertuje na Slovensku, ale aj v zahraničí a stihla odohrať koncerty v Poľsku, Českej republike, Maďarsku a Nemecku Oracle 11g. Teraz sa na ňu môžete tešiť v Piešťanoch.

Sobota 14. apríla v Lajfkách bude patriť oldies. Oldies Disco Lajfkovačka štartuje o 19:00 h a baviť sa môžete až do nedeľňajšieho skorého rána 다음 영어 사전 다운로드. Hrať sa bude disco 70´ až 90´ rokov. Vstupné je 3 eurá.PR

REKLAMA