Úvod Novinky Basketbal: Čajky veria, že na ne fanúšikovia nezanevrú, bronz chcú vyhrať pre...

Basketbal: Čajky veria, že na ne fanúšikovia nezanevrú, bronz chcú vyhrať pre nich

REKLAMA

V sérii o bronz so Šamorínom síce Čajky vyhrali prvý duel 79:40, no v druhom zápase na tento výkon nenadviazali a prehrali 55:60. Pred zajtrajším rozhodujúcim duelom odpovedala na niekoľko otázok kapitánka Piešťanských Čajok Lenka Bartáková windows 10 소프트웨어 다운로드.

n bPrvý duel série o tretie miesto ste zvládli jednoznačným výsledkom 79:40 영화 만들기 다운로드. Zo začiatku ste však hrali trošku nervózne a v prvom dejstve bol priebeh pomerne vyrovnaný. V druhom ste však už dominovali a s prehľadom ste si vypracovali veľký náskok 자소서 다운로드. Čo sa zmenilo počas polčasovej prestávky?

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba

Nepovedala by som, že sa niečo extra zmenilo. V prvej polovici sme boli trošku nervózne, veľmi sme chceli zápas zvládnuť pred našimi fanúšikmi, ktorí si to zaslúžia za celú sezónu 라이너스의 담요 다운로드. To nás, ako keby trošku zväzovalo, no som rada že po prestávke sme začali hrať svoju hru a to sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku. Potrebovali sme sa chytiť, čo sa nám v tretej štvrtine podarilo a odvtedy sme už zápas kontrolovali 구글 도서 다운로드.

V sobotu ste do Šamorína cestovali s jednoznačným cieľom zvíťaziť, čím by ste potvrdili zisk bronzových medailí. Zápas vám absolútne nevyšiel prehrali ste ho 55:60, výkon Čajok zaváňal podcenením súpera…

Nemyslím si, že by sme zápas úplne podcenili 장화홍련 다운로드. Na začiatku sme však Šamorínu nechali príliš veľa priestoru na ihrisku a oni sa následne veľmi jednoducho presadzovali. My sme sa naopak trápili v útoku i v obrane a potom už bolo rozbehnutý Šamorín ťažké zastaviť Download the 4-ball billiards game. Samozrejme sa na to nemôžeme vyhovárať, prehra ide na naše hlavy a teraz je podstatné aby sme to odčinili v stredu.

Popravde nie je úplne bežné, že prvý zápas vyhráte o 39 bodov a o pár dní na to s rovnakým súperom prehráte o päť 3dmark 11 다운로드. Prezradíte nám z pohľadu hráčky v čom bol v týchto stretnutiach rozdiel?

V prvom zápase sme sa trápili v prvom polčase, ale po prestávke sme pritlačili v obrane a tým sme sa dostávali do rýchlych protiútokov a premieňali sme jednoduché koše 위기의 주부들 다운로드. Rozdiel medzi prvým a druhým zápasom bol jednoznačne v agresivite v obrane. V tejto činnosti sme neboli vôbec dôrazné a od toho sa všetko odvíjalo Download the curious scab.

Do Šamorína vás v sobotu prišla podporiť aj početná skupina fanúšikov, ktorá vám vytvorila takmer domáce prostredie. Chcete sa im dnes odvďačiť za celú sezónu?

Atmosféra bola skvelá, fanúšikov dorazilo do Šamorína ozaj veľa a o to viac nás mrzí, že sme sa s nimi po zápase nemohli radovať zo zisku bronzových medailí. Verím však, že na nás nezanevrú prídu nás podporiť aj v stredu na rozhodujúci zápas. Spravíme všetko preto, aby sme bronz vyhrali pre nich.

Piešťanské Čajky

REKLAMA