Úvod Novinky Farmárske potraviny Náš dvor

Farmárske potraviny Náš dvor

Hlavný dôraz kladú na kvalitu a lokálny pôvod. Malá predajňa potravín na Nálepkovej ulici (v budove Enzo) už pár týždňov zásobuje Piešťancov slovenským mäsom, syrmi, zeleninou, aj cestovinami najvyššej akosti 시민의 불복종 다운로드. Náš dvor hľadá malých a stredných farmárov a výrobcov potravín, aby zákazníkom prinášal to najlepšie.

Hovädzie mäso do Nášho dvora dodáva spoločnosť Krava & Company z Vranova nad Topľou, ktorá chová zvieratá na vonkajších pastvinách prirodzenou stravou original iron. Chuť aj nutričná hodnota mäsa je vďaka tomu vynikajúca. A to je hlavný cieľ tejto rodinnej firmy – priniesť výnimočný gurmánsky zážitok a neškodiť pri tom životnému prostrediu java excel.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Kurčatá a morky z farmy Topoľnica žijú v čiastočnom výbehu, pretože hydina nemôže byť chovaná iba vonku. Najdôležitejšie je, aby mali zvieratá na svoj rast dosť času, preto sú z ich stravy vylúčené anbiotiká aj rastové hormóny Mary Poppins Returns. Rozdeľ je zrejmý už pri pohľade na ich mäso. Napríklad kuriatka sú neporovnateľne žltšie, než bežná hydina zo supermarketov. Pri vývare z mäsa takejto kvality už nebudete potrebovať dochucovadlá Easy Eye Carrick download.

Mäso v Našom dvore predávajú iba chladené. Nestane sa teda, že po rozmrazení stratíte tretinu hmotnosti výrobku. Jedinou mrazenou pochúťkou v predajni sú Uličské pirohy. Pochádzajú z malej obce v Národnom parku Poloniny a preslávili sa na celom Slovensku. Sú lepené ručne, preto nikdy nevytečú. O poctivosti cesta svedčí aj fakt, že ich treba variť 15 minút. Sú rovnako sýte ako domáce pirohy od starej mamy. Stačí si vybrať: bryndzové, zemiakovo – kapustové alebo sladké s lekvárom či džemom.

Dodávatelia zeleniny a ovocia pre Náš dvor pochádzajú prevažne z južného Slovenska. V ponuke je koreňová zelenina, paradajky, paprika, ale aj jablká a ovocné šťavy. V poslednom období je občas nedostatkovým artiklom múka. Aj tento druh tovaru ponúka malá predajňa na Nálepkovej ulici iba slovenského pôvodu. Dodáva ju Mlyn – PD Sokolce a je vhodná na pečenie domáceho chleba. Každý, kto kváskuje, by však mal vyskúšať kváskový chlieb, ktorý pre Náš dvor pečú v Chtelnici.

(Reklamný článok)

REKLAMA