Úvod Aktuality Covid-19: Z 15 prípadov v okrese Piešťany je už 11 vyliečených

Covid-19: Z 15 prípadov v okrese Piešťany je už 11 vyliečených

REKLAMA

Na celom Slovensku pribudli v pondelok tri prípady ochorenia Covid-19, vyhodnotených bolo 1 767 testov. V okrese Piešťany nové prípady v posledných dňoch nepribúdajú, ale vyliečených pacientov je stále viac Long Dark.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva Trnava aktuálne hlási 11 vyliečených pacientov z okresu Piešťany, infikovaných bolo doteraz celkovo 15 ľudí Weekly Idol Warner One. Nový prípad v pondelok nezaznamenali ani v celom Trnavskom kraji, podobne to bolo aj v nedeľu.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Z celoslovenského pohľadu ubudlo včera i pacientov, ktorí potrebujú hospitalizáciu razer surround 다운로드. Aktuálne ich je 175, čo je o 11 menej ako v pondelok. U 57 z nich už potvrdili ochorenie Covid-19, ostatní čakajú na výsledky testov. Na jednotke intenzívnej starostlivosti nie je ani jeden pacient 피망 게임 다운로드.

Sedemdňový kĺzavý medián, ktorý je najdôležitejším indikátorom na zmierňovanie doteraz prijatých opatrení proti šíreniu ochorenia, má aktuálne hodnotu 11 bootrec.exe.

Aby mohla vláda v stredu spustiť druhú fázu otvárania ekonomiky, musí byť medián nižší než 100.

Ak sa nič zásadné neudeje, o týždeň budú za prísnych hygienických podmienok otvorené napríklad kaderníctva, detské kluby a začnú fungovať taxíky.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA