Connect with us

Novinky

Doprajte si luxus od uznávaného dizajnéra

Published

on

Reklama
Reklama

Luigi Colani je jeden z najznámejších dizajnérov dneška. Jeho dizajny patria k bestsellerom posledných rokov a svoje obľúbené prvky a tvary predstavuje v najnovšom katalógu tapiet Evolution. Jeho výnimočné tapetové variácie zaručia neobyčajné optické zážitky. V štúdiu Inspira, na Royovej ulici číslo 1 v Piešťanoch, vám radi pomôžu so zameraním a návrhom tapiet, záclon, závesov vo vašom interiéri, pričom vybrať si môžete aj z jedinečných tapiet od Luigiho Colaniho.

marburg_colani-evolution_56319_56304_resize

Svetoznámy dizajnér Luigi Colani využíva vo svojej tvorbe širokú škálu zvlnených kriviek, pomocou ktorých vyvoláva trojdimenzionálne vnemy. Efekty vytvára tiež pomocou svetla a tieňa. Ponúka tak optické ilúzie a všetky jeho dizajny sú metalické. Farebne sa pohybujú od bledých béžových odtieňov cez príjemné hnedé až k tmavošedým. Zaujímavé sú teplá medená a osviežujúco modrá. Nezabúda ani na dekoračné prvky, či vlastný podpis, čím dodáva tapete jedinečný výsledný efekt.

marburg_colani-evolution_53373_56361_a_resize

Reklama

Štúdio Inspira svojim zákazníkom ponúka široký sortiment tovaru, ale aj služieb v oblasti interiérového dizajnu. Pracovníci vám pomôžu so zameraním a návrhom tapiet, záclon a závesov. Firma vám zabezpečí šitie textílií, vydekoruje priestor interiérovými doplnkami. Ak si chcete nechať s riešením svojho životného priestoru poradiť, dohodne vám stretnutie s bytovým dizajnérom a pomôže aj pri montáži.

marburg_colani-evolution_56341_56332_resize

ŠTÚDIO INSPIRA
0917 197 988 · e-mail: inspira@emaila.sk · www.inspirapiestany.sk

Otváracie hodiny
Pondelok – Piatok: 10.00 – 18.00
Sobota: 09.30 – 12.00

PR

Populárne články