Connect with us

Novinky

Mnohé výťahy dosluhujú. Tri nové vlani namontoval v Piešťanoch najväčší česko-slovenský výrobca

Published

on

Reklama

Mnohé výťahy v bytových domoch v Piešťanoch majú už 50 rokov. Sú teda na hranici svojej životnosti a je potrebné ich vymeniť. Ku koncu minulého roka tri takéto výmeny v piešťanských bytových domoch zrealizovala spoločnosť Výtahy Velké Meziříčí .

Firma  zo susednej Českej republiky má bohatú históriu. Projekcia, výroba, montáž a servis výťahov boli vo Velkom Meziříčí zahájené už v roku 1957. Spoločnosť Výtahy je pokračovateľom tejto tradície, pričom za jej vznikom stojí výhradne český kapitál.  V novej fabrike dostavanej v roku 1997 mesačne produkuje 50 výťahov a je najväčším výrobcom v Českej a Slovenskej republike.

Reklama

Zástupcovia vlastníkov bytov v piešťanských domoch, kde už sú namontované výťahy z Velkého Meziříčí, si najskôr robili vlastný prieskum trhu a zháňali referencie. „Oslovili sme viacero dodávateľov a dostali viacero ponúk. Pre firmu Výtahy, s.r.o. sme sa rozhodli pre najlepší pomer ceny a kvality. Dôležité boli aj referencie od ľudí z iných miest, ktorí už výťahy z tejto firmy majú namontované,“ povedal Marián Bucko, zástupca vlastníkov bytov z domu na A. Hlinku, pričom ocenil priestrannosť kabíny a plynulý chod výťahu. Podľa jeho slov zavážilo pri rozhodovaní aj to, že firma umožňuje vlastníkom vybrať si servisnú organizáciu.

„V Piešťanoch sme v druhej polovici minulého roka realizovali výmenu výťahov TOV 250, kde bola zvýšená nosnosť na 500  kg. Výťahová šachta bola opláštená sádrovláknitými certifikovanými doskami. Servis výťahov bol odovzdaný firme, ktorú si vybrali vlastníci. Nami dodávaný rozvádzač nie je blokovaný a je na zákazníkovi, aby si zvolil servisnú organizáciu,“ približuje realizáciu Josef Doležal zo spoločnosti Výtahy.

Reklama

Pásku na novom výťahu v decembri prestrihli Jiří Švec z firmy Výtahy (vľavo) a Viliam Hubinský riaditeľ a konateľ Bytového podniku Piešťany.

Firma poskytuje predĺženú záruku

Domy, kde boli výťahy namontované, si pre servis zvolili renomovanú firmu, ktorá zabezpečuje údržbu a opravy viacerých výťahov z Velkého Meziříčí. Firma Výtahy si je istá kvalitou svojich výrobkov, preto tiež poskytuje predĺženú záručnú dobu. Dodávku výťahu je možné realizovať taktiež pomocou splátok.

V prípade aktuálne realizovaných výťahov objednávateľ – Bytový podnik s.r.o. Piešťany použil možnosti Štátneho fondu rozvoja bývania, ktorý poskytuje finančnú podporu až do 100 % ceny dodávky výťahu na 20 rokov z ročnou úrokovou sadzbou 0.5 %. 

V tejto súvislosti ponúka v rámci svojho projektu „Obnova výťahov v bytových domoch“,  bezplatnú pomoc aj Seniorský parlament Piešťany.  „V elektronickej podobe máme spracované technické a cenové tabuľky rôznych výrobcov, ktorí pôsobia na trhu. Taktiež je možné si dohovoriť osobnú prehliadku výťahov v Piešťanoch. Veríme, že aj naše skúsenosti pomôžu obyvateľom pri konečnom rozhodnutí, aký výťah si vybrať,“ vysvetľuje podpredseda Seniorskeho parlamentu, Jiří Rais. V prípade záujmu o informácie stačí napísať na email seniorskyparlament.pn@gmail.com.

11. Dôvodov prečo si vybrať spoločnosť Výtahy, s.r.o
1. DLHOROČNÁ SKÚSENOSŤ V ODBORE  – na trhu výťahovej techniky pôsobíme ako s.r.o. od roku 1992 (výroba výťahov vo Velkém Meziříčí bola zahájená už v roku 1957). Táto dlhoročná prax umožňuje plniť aj tie najnáročnejšie zadania našich zákazníkov.

2. ČESKÁ FIRMA S ČESKÝM KAPITÁLOM  – naša spoločnosť je profilovaná prevažne ako výrobná. S výrobnou kapacitou 50-tich výťahov mesačne sme najväčším výrobcom výťahov v českom vlastníctve v Českej republike.

3. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOM  – zakladáme si na osobnom prístupe k zákazníkom prostredníctvom našich skúsených pracovníkov, ktorí vám radi pomôžu s výberom najvhodnejšieho typu výťahu pre váš dom.

4. PRECÍZNE A KVALITNÉ SPRACOVANIE ZÁKAZKY – všetky výťahy, zodpovedajúce platným európskym normám a nariadením vlády, realizujeme od návrhu až po odovzdanie diela výlučne našimi pracovníkmi, za použitia vlastného vybavenia a techniky. Pri kompletizácii našich výťahov používame prevažne komponenty vlastné nebo tuzemské výroby, prípadne odskúšané komponenty preverených dodávateľov z EÚ.

5. SKÚSENOSTI S REKONŠTRUKCIAMI A S MODERNIZÁCIAMI – rekonštrukciou a modernizáciou výťahov v bytových domoch sa zaoberáme od r.2003. Do súčasnosti sme vykonali viac ako 2 500 modernizácií osobných výťahov.

6. KOMPLEXNÁ DODÁVKA NA KĽÚČ  – realizujeme komplexné dodávky výťahov vrátane rekonštrukcií výťahových šácht, všetkých murárskych prác, malieb a náterov po celej Českej aj Slovenskej republike.

7. ZAISTENIE KVALITNÉHO SERVISU  – na nami realizovaných zákazkách zabezpečujeme kvalitný záručný aj pozáručný servis po celej Českej aj Slovenskej republike. Náhradné diely vyrábame a dodávame v čo najkratších možných termínoch.

8. CERTIFIKOVANÁ SPOLOČNOSŤ  – sme držitelia certifikátu systému manažérstva kvality ČSN EN ISO 9001, environmentálneho manažmentu ČSN EN ISO 14001 a manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ČSN OHSAS 18001.

9. PREDĹŽENÁ ZÁRUČNÁ DOBA – na všetky naše výrobky a služby zahrnuté do nami realizovanej zákazky poskytujeme predĺženú záručnú dobu s ohľadom na typ a využitie výťahu.

10. POISTENIE PROTI ŠKODE  – naša spoločnosť je poistená na zodpovednosť za škodu spôsobenú pri realizácii zákazky a škodu spôsobenú chybným výrobkom do výšky 30 mil. korún.

11. MOŽNOSŤ ÚHRADY FORMOU SPLÁTOK – ako bonus ponúkame dofinancovanie realizovanej zakázky a zostavenie splátkového kalendára podľa vášho návrhu a obojstrannej spokojnosti.

PR

Populárne články