Úvod Novinky Domoss pripravuje novinky a stavia nové nákupné centrum

Domoss pripravuje novinky a stavia nové nákupné centrum

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom obchodno-servisných služieb DOMOSS bude mať už čoskoro všetko pod jednou strechou s bezbariérovým prístupom. Od júna totiž stavajú novú predajňu, stavebné práce zákazníkov nijako neobmedzia 삼성 갤럭시 앱 다운로드. Parkovanie pri budove je zabezpečené ako doteraz z oboch strán budovy.

DOMOSS_novy_OD_2017_B

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nová predajňa prinesie zákazníkom vysoký komfort nakupovania s možnosťou testovania noviniek Download cakewalk.

 

Novú predajňu otvoria na jar budúceho roka. Zákazníci dovtedy bez obmedzení môžu využívať súčasné priestory aj s parkovacími miestami Download Aooni 3.0. Komfortné bezbariérové priestory okrem príjemnej atmosféry prinesú nakupujúcim nadštandardný výber sortimentu kvalitných značiek.

 

 

Novinkou bude možnosť vytvorenia nákupného zoznamu na webovej stránke www.domoss.sk GearFit Manager. Zákazník potom príde do predajne a tovar bude mať pripravený k odberu. Výborná vec pre tých, čo nemajú príliš veľa času. „Reagujeme na aktuálne technologické trendy, máme pripravených množstvo noviniek,“ hovorí predseda predstavenstva Domoss Technika, a.s href tag. Miroslav Hrdina. Súčasťou nového nákupného komplexu bude kúpeľňové a kuchynské štúdio aj s poradenskými službami. Zákazníci tak získajú možnosť vybaviť si kompletne celú domácnosť na jednom mieste za výhodné ceny chocolate.

Spoločnosť Domoss Technika, a.s. pôsobí na trhu 26 rokov. Za posledné dva roky ide už o druhú veľkú investíciu. Na jeseň 2015 otvorili kúpeľňové a kuchynské štúdio na ploche viac ako 600 metrov štvorcových v trnavskej City Arene Download Alice. Obe štúdiá krátko na to získali neformálne ohodnotenie ako najkrajšie na Slovensku.

PR

REKLAMA