Connect with us

Novinky

Domoss má otvorené niektoré oddelenia a bez problémov nakúpite aj cez eshop

Published

on

Reklama
Reklama

OC DOMOSS Piešťany otvorilo minulý týždeň oddelenia Bicykle a príslušenstvo, Záhrada a príslušenstvo, Dielňa a Inštalačný a elektroinštalačný materiál. Predajňa je otvorená v obmedzenom čase. Eshop funguje naplno.

Otváracie hodiny sú aktuálne od pondelka do piatka v čase od 11.00 do 15.00 h. Čas od 11.00 do 12.00 je vyhradený pre osoby nad 65 rokov. Sobotu je OC DOMOSS zatvorené.

Zákazníci pri vstupe musia dodržiavať opatrenia nariadené Úradom verejného zdravotníctva. Je potrebné použiť jednorazové rukavice, alebo dezinfekciu na ruky.  Do priestorov predajne je rovnako možné vstúpiť len s rúškom a je potrebné dodržiavať  odstup min. 2 m vonku aj vo vnútri.

Do predajne zákazníci vstupujú  na vyzvanie. Ich počet  je regulovaný  obsluhou.

Reklama

Eshop – tovar si môžete vyzdvihnúť, alebo vám ho privezú

Eshop www.domoss.sk funguje aj v čase koronakrízy naplno. Vaše objednávky budú vybavené čo najskôr. V Piešťanoch si môžete vyzdvihnúť tovar osobne v OC DOMOSS Brastislavská 11/A v rovnakých otváracích hodinách ako je otvorená predajňa a rovnako platí vyhradený čas pre osoby nad 65 rokov.

V rámci Piešťan a okolia do 30 km vám tovar operatívne doručia na zvolenú adresu. Pri vzdialenosti nad 30 km od Piešťan je tovar zasielaný kuriérom. Pre zvýšený nápor na kuriérov, je potrebné byť trpezlivejší. Tovar je možné doručiť aj do balíkoBOXu Slovenskej pošty.

Využite bezkontaktnú platbu prostredníctvom platobnej karty alebo prevodom cez online banking.

V prípade otázok k vašej objednávke sa obráťte na e-mail info@domoss.sk, alebo infolinku +421 33 77 44 800.
PR

Populárne články