Connect with us

Aktuality

DATART znovuotvoril predajňu v Piešťanoch. Plánuje aj ďalšiu

Spoločnosť DATART otvorila minulý týždeň v Piešťanoch opäť svoju predajňu. Nový priestor v OD Prior lákal od úvodu množstvo návštevníkov. Firma sa tak vrátila do kúpeľného mesta po niečo vyše roku, keď zatvorila po jedenástich rokoch prevádzku v OC Aupark. V dohľadnej dobe by mala pribudnúť v Piešťanoch aj ďalšia špecializovaná predajňa spadajúca do portfólia DATARTu.

Published

on

Reklama

„Do Piešťan sa vraciame, keďže sme vždy mali záujem pôsobiť v tomto meste a sme radi, že naša ponuka je teraz dostupnejšia pre zákazníkov z celého regiónu. Novú predajňu DATARTu sme otvorili v priestoroch piešťanského OD Prior na ploche 320 m2 na prvom poschodí a sú v nej zastúpené všetky hlavné kategórie elektrospotrebičov. Okrem toho, v piešťanskom Auparku pripravujeme otvorenie predajne značky Eta, ktorá taktiež spadá do nášho portfólia,“ približuje aktuálnu situáciu marketingová manažérka DATARTu, Sabina Boudová.

Výhodné cenové ponuky, ktoré firma pripravila pri príležitosti otvorenia predajne, lákali množstvo návštevníkov. Podľa slov S. Boudovej trendom niekoľkých posledných mesiacov je zvýšený záujem o úsporné spotrebiče. „Zákazníci takto reagujú na situáciu so zdražovaním energií, snažia sa ušetriť prostredníctvom nákupu spotrebičov, ktoré im to umožnia. Aj z tohto dôvodu máme pre zákazníkov na webe pripravenú špeciálnu sekciu – Úsporná domácnosť, kde môžu nájsť tipy a triky ako hospodáriť s energiami čo najefektívnejšie,“ hovorí marketingová manažérka spoločnosti.

Reklama

Situácia spojená s dopadmi pandémie a vojny na Ukrajine spôsobuje, že ľudia viac rozmýšľajú na čo využiť prostriedky a kde ušetriť. Dotklo sa to nejaký spôsobom aj predajov DATARTu? „Čo sa týka úspory a šetrenia v slovenských domácnostiach, zatiaľ sme nezaznamenali klesajúce predaje elektrospotrebičov,“ uzatvára Sabina Boudová.


-red-

Reklama

Populárne články