Úvod Aktuality Internet je momentálne vyťažený viac než cez vianočné sviatky

Internet je momentálne vyťažený viac než cez vianočné sviatky

REKLAMA
GM Dental Zubar

Množstvo ľudí zostáva pre koronavírus doma, pracujú z domu, deti sa momentálne učia online a taktiež sa viac hrajú. Spôsobuje to, že sieť je momentálne viac vyťažená ako inokedy cez vianočné sviatky Versacek.

Mnohí operátori hlásili a riešili problémy s pripojením a stabilitou Windows Subscribers. Facebook a Instagram preto napríklad v rámci Európy znížili kvalitu videí, čo by malo poskytovateľom internetového pripojenia pomôcť zvládnuť situáciu a užívatelia by to nemali výraznejšie zaregistrovať na kvalite obrazu sentence. Podobne postupoval Youtube i ďalší poskytovatelia služieb na internete.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Situácia s nárastom vyťaženia internetu je rovnaká aj v Piešťanoch 막돼먹은 영애씨 다운로드. Podľa lokálneho poskytovateľa internetových a televíznych služieb chceminternet.sk, aj u nás je sieť viac vyťažená ako cez vianočné sviatky Lee Kun-chul's Good Morning Pops. „Nespôsobilo nám to však našťastie žiadne problémy, napriek tomu, že náš aktuálny priemerný dátový tok je 1,41 Gb za sekundu. Zákazníci teda každú sekundu prenesú približne 180 MB dát. Za deň to predstavuje 15228 GB údajov. Ak by sme to chceli vyjadriť napríklad počtom DVD s kapacitou 4,7 GB bolo by ich 3240,“ približuje Boris Nedorost z chceminternet.sk. Pre zaujímavosť, v prípade, že by na týchto DVD boli 120 minútové filmy, ich pozretie by trvalo 6480 hodín, teda 270 dní.

-red- Ilustračné foto

REKLAMA