Úvod Novinky Vianočné trhy odštartujú rozsvietením stromčeka uprostred centra už tento piatok

Vianočné trhy odštartujú rozsvietením stromčeka uprostred centra už tento piatok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Srdcom vianočných Piešťan bude aj tento rok Námestie slobody, kde sa uskutoční množstvo koncertov známych kapiel a vystúpení žiakov piešťanských škôl 천로역정 더빙판 다운로드. Program štartuje v piatok 22. novembra slávnostným rozsvietením vianočného stromčeka na Winterovej ulici.

Najkrajšie sviatky tento rok v centre kúpeľného mesta symbolizuje jedľa španielska, o ktorej výzdobu sa postarajú Služby mesta Piešťany Microsoft Office 2007 download. Zástupcovia mesta ju v rámci programu pripraveného deťmi zo Základnej umeleckej školy rozsvietenia 22. novembra o 16.00 h. V rovnakom čase svoje brány prvýkrát otvoria Vianočné trhy na Námestí slobody lrc 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Až do Štedrého dňa tam obyvatelia a návštevníci Piešťan nájdu domáce dobroty, remeselné výrobky a pestrý kultúrny program. Viac než mesiac trvajúca séria podujatí odštartuje koncertom ľudovej hudby Nová stopa z obce Bojná v piatok o 18.00 h Download the Canon Service Tool.

V rámci večerného koncertu so začiatkom o 20.30 h zaznejú najväčšie hity jedného z najznámejších amerických country spevákov a skladateľov v podaní Johnny Cash Revival (CZ) aws ami.

Talentovaný spevák a hudobník Chris Ellys nie je pre piešťanské publikum žiadnou neznámou Jingle bell mp3 download. V kúpeľnom meste mal už viacero koncertov, ale na Vianočných trhoch to bude jeho premiéra.

Jeho tvorba má najbližšie k indiefolku. V roku 2017 ho objavilo Radio_FM a čoskoro sa dostal do finálnej nominácie Radio_Head Awards utorrent pro apk 다운로드. Vo februári vydal svoje EP s názvom Spring Folks. Skladby z neho zaznejú aj na koncerte, ktorý sa v rámci Vianočných trhov uskutoční 23. novembra a začína o 16.30 h Windows 7 Defender.

Nasledovať bude vystúpenie tradičnej rómskej kapely Gypsy Elegance, na čele s huslovým virtuózom T. Polakovičom DiS. art, ktorá ponúka temperamentnú verziu ľudových skladieb 잭스미스 게임 다운로드.

Vrcholom sobotného večera so začiatkom o 20.00 h budú nesmrteľné hity v podaní Lucie & David Koller Cover Band. Fanúšikovia tejto legendárnej formácie si budú môcť vďaka tomu zaspievať aj piesne ako Oheň, Šrouby do hlavy, Sen či Amerika One Fun Man 2 5.

Nedeľné popoludnie bude patriť folklóru v podaní skupiny Dubovanka. Zo stánkov budú aj v tento deň rozvoniavať pečené špeciality od domácich výrobcov, ale aj horúci punč a medovina. Nesmú chýbať ani najžiadanejšie produkty z minulých rokov – jablká v karameli a nepečené čokoládové lízanky.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/vianocnetrhypn
FB UDALOST: https://www.facebook.com/events/481205709272374/

PR

REKLAMA