Connect with us

Novinky

Nadčasový komplex v Starých Piešťanoch ožíva

Published

on

Reklama
Reklama

Nadčasový priestor nestráca na hodnote a atraktivite. Dokazuje to objekt v Starých Piešťanoch na Žilinskej ulici, ktorý svoj terajší vzhľad dostal vďaka architektom pri rekonštrukcii v roku 2003. Neskôr zostal nevyužívaný, teraz však znovu ožíva a ponúka moderné firemné zázemie a kancelárske priestory na prenájom.

Budove dominuje sklo. Z línií stavby vystupuje presklená oválna časť, ktorá dáva objektu zvláštnu dynamiku a je dominantou lokality. Zaujímavé je aj mostné prepojenie medzi dvomi časťami objektu. Stavba aktuálne opäť prešla drobnými rekonštrukčnými prácami a celý areál čaká ešte úprava a skrášlenie vonkajších priestorov.

V prednej časti objektu zriadila svoje nové sídlo spoločnosť Ecoklima, ktorá sa venuje predaju, montáži a servisu klimatizácií.

Zadná časť objektu je k dispozícii ďalším záujemcom. Tvoria ju dve podlažia. Priestory na prízemí využíva spoločnosť prevádzkujúca Záchrannú zdravotnú službu. Horné podlažie, so samostatným vstupom z dvora, tvorí 5 moderných presklených kancelárií, ktoré čakajú na nových nájomcov. 

Reklama

Priestory sú vzdušné a vďaka presklenému riešeniu i výdatne presvetlené. Kancelárie po oboch stranách chodby majú rovnaké rozmery 6 x 3 m a sú klimatizované.  Ku každej  je vlastné označené parkovacie miesto.

V galérii schodiska sa nachádza zázemie s automatickým  kávovarom, ktorý môže nájomca využívať pre seba i klientov. Na hlavnej chodbe sú k dispozícii dámske a pánske toalety.

Bližšie informácie tel. 0907 247 006.

PR

Populárne články