REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od stredy 29. mája pristálo na Letisku Piešťany celkovo 17 vrtuľníkov americkej armády. Dôvodom bolo zlé počasie počas ich presunu z Nemecka na medzinárodné cvičenie Saber Guardian 2019 101 Dalmatian downloads. Dnes by mali všetky stroje pokračovať v ceste.

Vrtuľníky AH-64 Apache

O vrtuľníkoch AH-64 Apache, ktoré využili zázemie Piešťan, informovalo pred dvomi dňami na svojej FB stránke samotné letisko If you really love mp3 downloads. Medzi strojmi, ktoré u nás pristáli boli aj dva Boeing CH-47 Chinook. Tie sú využívané ako transportné vrtuľníky.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vrtuľníky v Piešťanoch čakali kým prejde studený front, ktorý ovplyvnil ich presun 크롬 캐스트 다운로드. Dnes budú pokračovať v ceste na juh. Pri ceste späť z cvičenia majú Piešťany opäť ako záložné letisko pre prípad potreby pristátia. Ak bude dobré počasie budú letieť bez zastávky u nás 앱 인벤터 다운로드.

Podľa správy Ministerstva obrany SR sa americká vojenská technika presúva na cvičenie Saber Guardian 2019 od 22 웨이보 동영상 다운로드. mája do 6. júna 2019. Späť pôjde rovnako cez územie Slovenska od 21. do 27. júna 2019. Celkovo ide o niekoľko stoviek kusov techniky a zodpovedajúci počet obslužného personálu rozdelených do konvojov presúvajúcich sa v rôznych termínoch Download the 200-character manuscript.


-red- Foto: Letisko Piešťany

REKLAMA