Úvod Koktail ŽiWell Express – festival vo vlaku z Prahy do Piešťan

ŽiWell Express – festival vo vlaku z Prahy do Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Štyri dokonalé dni, 1200 kilometrov, 30 cestovateľských prednášok, 10 koncertov a nekonečno hudobných „džemovačiek“. Okrem toho výlety, kúpanie a samozrejme jazda špeciálnym vlakom java 1 7 jdk 다운로드. Tak prezentujú organizátori ŽiWell Express, s podtitulom „Festival, kvůli kterému ani Zibura nepůjde pěšky“.

Uskutoční sa počas prázdnin od 11 Xenonia 3. do 14. júla. Štart je v Prahe na stanici Smíchov. „Naša predstava dokonalého víkendu je prísť po starej trati na lúku s príjemnými ľuďmi, dať si pivo, vypočuť si rozprávanie o ich cestách a pri gitare zaspávať pod hviezdami 무한도전 473회 다운로드. Každý deň nás čaká 7 hodín jazdy vlakom, koncerty, hudobné „džemy“, rozprávanie a kúpanie. Prejdeme Sázavu, Žďárské vrchy, Jeseníky a prídeme až do Piešťan,“ približujú plán podujatia organizátori 젠 메이트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podujatie je vymyslené pre ľudí, ktorí majú radi cestovanie a diaľavy. Hudba a pivo sú tiež dôležité. Zlatistý mok bude dodávať Piešťanský pivovar ŽiWell, čo je zrejmé už podľa názvu website. „Bez skvelých cestovateľských prednášok by to však nebolo ono. Patrónom podujatia je Láďa Zibura a cestovateľov od kosti na festivale stretnete tiež dosť,“ hovoria organizátori, medzi ktorými je aj Piešťanec Matúš Horváth 1987 free download.

Do Piešťan dorazí ŽiWell Express v sobotu 13. júla podvečer. V rámci programu je naplánovaný koncert kapely Zrní o 20:00 h. Kapacita akcie je približne 300 ľudí, ktorí strávia noc v kúpeľnom meste a v nedeľu sa vydajú späť do Prahy 윈도우 10 아이튠즈 다운로드.

Trasu a kompletný program festivalu nájdete na webe ziwellexpress.cz 멜론 차트 top 100 다운로드.
-inf-

REKLAMA