Úvod Novinky Farmárske trhy v Piešťanoch už túto sobotu

Farmárske trhy v Piešťanoch už túto sobotu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V spolupráci s mestom Piešťany sa môžete tešiť na obľúbené farmárske trhy. Každú štvrtú sobotu od 08. apríla pred OD Prior 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

Masové výrobky z mangalice – klobásky, jaternice, huspeninu, oškvarky a pod 취영롱 다운로드. , kváskový chlebík z Jahodnej, ktorý vydrží aj 4 dni čerstvý, k tomu oškvarkové pagáče a iné dobroty, od p. Štrbovej originál „štedrák“- koláč, ktorý má poschodia z maku, orechov, lekváru, tvarohu a znovu orechov, bábovku z lesným ovocím a orechmi, ďalšie a ďalšie originálne koláčiky 국제시장 영어자막 다운로드.

Na trhoch kúpite aj pravú „májovú“ bryndzu, skutočný ovčí syr /kravu nevidel/, či žinčicu iptime searcher. Aj korbáče a nite chutia inak ako v Tescu. K tomu domáce maslo, jogurty, vajcia, cestoviny, vínko z Modry – dokonca aj ríbezľové či jahodové, slané tyčinky s oškvarkami alebo cibuľkou 사탄의인형 2019 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pán Davídek príde ponúknuť snáď 50 druhov korenia a čajov, určite v nich nenájdete dobroty typu glutamát, či soľ 바이트 계산기 다운로드. Ešte Vám aj poradia, čo sa na čo používa. Kúpite aj moravské frgále od našich hostí z Rožňova pod Radhoštem, perníky od pána Pavloviča, med od včelára, sezónnu zeleninu, ale aj fazuľu či slovenský mak-a to už je rarita 화이트 라이언 찰리 다운로드.

Nakúpite aj sušené ovocie, domáce sirupy a džemy a mnoho ďalších komodít, ktoré majú jedno spoločné – vypestovali či vyrobili ich ľudia, ktorí sa snažia robiť niečo slovenské a hlavne v kvalite, ktorá nie je obvyklá Modern Combat. Osobne sa s nimi môžete porozprávať, pochváliť či pohaniť, veď preto sú trhy trhmi.
Príďte pozrieť v sobotu 08.04.2017 medzi 8:00 h a 14:00 h pred OD Prior, nenájdete tam žiadnu sieť ale zopár milých ľudí určite áno Parasitic Water Part 1. A keď máte niekde záhradku a v nej nejaké prebytky a potrebujete ich predať, zavolajte nám, nejako sa potlačíme.

Vaše Farmárske trhy

REKLAMA