Connect with us

Novinky

Respect Slovakia s partnermi zakladá novú spoločnosť a otvára Call centrum v Piešťanoch

Published

on

Reklama
Reklama

Významná spoločnosť Respect Slovakia, vedúci hráč na maklérskom trhu neživotného poistenia, sa spolu s Branislavom Časnochom a Wolfgangom Friedlom teší založeniu novej spoločnosti Respect direct s.r.o. Táto nová spoločnosť je zameraná na priamy predaj finančných produktov retailovým klientom prostredníctvom vlastného Call centra, moderných webových stránok a ďalších online nástrojov.

„Naša vízia je ponúknuť klientom prvotriedny prístup k finančným produktom prostredníctvom inovatívnych online nástrojov a vysoko kvalifikovaného tímu,“ povedal Branislav Časnocha, spoluzakladateľ Respect direct s.r.o. „Veríme, že kombinácia našej odbornej znalosti a technologickej inovácie umožní našim klientom jednoduchší prístup k finančným produktom a poskytne im komplexnú podporu v tomto dôležitom rozhodovacom procese.“

Jednou z hlavných činností spoločnosti Respect direct s.r.o. je nové Call centrum, ktoré sa nachádza v krásnej budove Villa Astória v Piešťanoch. Toto moderné Call centrum je navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálne pracovné prostredie a vytváralo príjemnú atmosféru pre svojich zamestnancov.


Spoločnosť Respect direct je momentálne v procese rozširovania tímu a privíta nových kolegov na pozíciu Operátor Call centra. Toto je vynikajúca príležitosť pre ambicióznych jednotlivcov, ktorí hľadajú perspektívnu kariéru v oblasti finančných služieb a chcú dosiahnuť zaujímavé finančné ohodnotenie.

Reklama

Operátori budú mať dôležitú úlohu v komunikácii so zákazníkmi a poskytovaní vysokej úrovne služieb. Ich hlavnou náplňou práce budú poskytovanie odborného finančného poradenstva, hľadanie optimálnych riešení pre klientov a uzatváranie zmlúv. Budú mať prístup k moderným nástrojom a systémom, ktoré im umožnia účinné spracovanie požiadaviek zákazníkov.

„Sme presvedčení, že naše nové Call centrum v Piešťanoch poskytne budúcim zamestnancom príležitosť pre rozvoj kariéry a profesionálny rast. Pre nových kolegov máme pripravené tréningy a odborné školenia, ktoré im pomôžu zdokonaliť sa v oblasti komunikácie, získavať nové zručnosti a vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi“, povedal Branislav Časnocha.


Záujemcovia o pozíciu Operátora Call centra v spoločnosti Respect direct s.r.o. môžu posielať svoje životopisy a motivačné listy na e-mailovú adresu kariera@respect-direct.sk.

PR

Populárne články