Úvod Aktuality Bratislavský Prior kúpil podnikateľ G. Trabelssie, pomohli mu v tom aj Piešťanci

Bratislavský Prior kúpil podnikateľ G. Trabelssie, pomohli mu v tom aj Piešťanci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Majiteľom budovy bývalého bratislavského obchodného domu Prior sa stala pred časom firma Mirage Shoppping Center žilinského podnikateľa Georga Trabelssieho 장난스런키스 2019 다운로드. Portál sme.sk teraz prišiel s informáciou, že s kúpou mu pomohli aj piešťanskí podnikatelia Word style download.

Podľa sme.sk kúpu objektu na Kamennom námestí od spoločnosti Tesco prefinancovávala úverovo Tatra Banka, ktorá získala na budovu záložné právo avšak žiadala aj ďalšie garancie adobe acrobat x pro 한글. Tie má poskytnúť spoločnosť GTP Invest. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa obchodného registra sú jej spoločníkmi firmy GPR Invest z Piešťan a SIRS – Investment zo Žiliny 그들만의 월드컵 다운로드. V SIRS – Investment je spoločníkom iba George Trabelssie s vkladom milión eur.

Spoločníkmi GPR Invest sú Piešťanci Milan Pobjecký a Dušan Guľáš, z ktorých každý vložil do firmy 500-tisíc eur One-touch download. Obaja sú zakladateľmi a vlastníkmi spoločnosti Respect Slovakia, ktorá podniká v oblasti poistenia a je jednotkou na Slovensku čo sa týka upísaného  poistného, poistením chráneného majetku a počtu klientov v oblasti poistenia priemyselných a podnikateľských rizík na Slovensku steelheart 다운로드.

Bývalý obchodný dom Prior na Kamennom námestí v Bratislave bol postavený v  60. rokoch minulého storočia. Podľa odborníkov je typickým príkladom riešenia nadčasovej architektúry s koncepciou hľadania dobrých a bezkolíznych urbanistických vzťahov peších trás a cestnej dopravy Download the cacao friends font. Jeho autorom je architekt I. Matušík.

 -th- Autor foto: Xpucmo – Vlastné dielo, CC BY-SA 3.0 Zdroj: sme.sk, sk.wikipedia.org

REKLAMA