REKLAMA
Esesko

V stredu 2. augusta približne o deviatej ráno spustila polícia v spolupráci s hasičským zborom pátranie po nezvestnom Jánovi Kamrádovi z Ostravy Shinhan Bank ezplus for mac download. Muž je nezvestný odvčera, kedy nečakane odišiel zo stanovačky. Do dnešného pátrania boli zapojené štvorkolky, člny aj vrtuľník.

„Šesťdesiatdeväťročný Ján Kamrád stanoval spolu s blízkymi v obci Banka pri rieke Váh schedule. Včera (1. augusta, pozn. red.) o deviatej hodine z miesta stanovania odišiel a uviedol, že ide domov do Ostravy, pričom sa pešo vybral popri rieke lightroom 5. Svojim blízkym sa odvtedy neozval,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dopoludnia prezreli muži zákona brehy Váhu a vážsky ostrov Lido. Pátranie pokračovalo aj popoludní Download the documentary 3 days. Piešťanskí hasiči s kolegami z Hlohovca a policajtmi prehľadali vodnú nádrž Sĺňava na motorových člnoch. Na súši hľadali s pomocou štvorkoliek štyria členovia Komplexnej záchrannej služby z Galanty Pictogram ai download. Zo vzduchu pomáhal vrtuľník. „Na pátraciu akciu boli nasadené dva pátracie člny. Prehľadalo sa okolie rieky od Lodenice až po Hornú Stredu,“ uviedol na mieste veliteľ zásahu Martin Piškula 웹스퀘어 엑셀 다운로드.

Pozrite si popoludňajšiu pátraciu akciu zachytenú naším fotoaparátom:

V prípade, že ste nezvestného muža niekde zazreli,
ihneď kontaktujte štátnu políciu na čísle 158 flux.

-vv-

REKLAMA